Bemutatkozás Vezetők, Edzők Edzések Helyszínek English Friss hírek
KezdőoldalCsapatainkIskolai bázisainkIX. Törpilla KupaMini válogatottJátékvezetőknekSportetikaStatisztikákTanulmányi szabályozás50 órás közösségi szolgálatKéptárTörök KupaMKOSZ UP szabályokMKOSZ Fegyelmi SzabályzatUtánpótlás EB, VB 2005-tőlTAOSportpálya-vonalazásLinkek

Az oldal látogatóinak száma:


Támogatás
Társasági
adóval (TAO)




Adatlap
kitöltés

December 2-án (péntek) a Törökben lévő edzések elmaradnak iskolai program miatt.
Sportorvosi időpontok
Ha sportorvoshoz mész, ne felejtsd el elkérni az edződtől a sportorvosi kártyádat!
Egyesületünk várja a 2004-2008 között született lányok jelentkezését.

Keressétek Herczeg Éva  szakedzőt (+36-30-698-8890).
Ajánlott böngésző: Google Chrome



Hívjatok 06 20 4346377

U15-ös Budapest válogatott
Anna és Barbi 3. nap
Bővebben..
Mérkőzéseink
Hétvégi összefoglaló
Bővebben..
Törekvés SE - Híd-Unió SE
0-0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Felnőtt női
Bővebben..
Török F.-Törekvés SE - Kiss Lenke KS
64-57 (16-9, 20-19, 16-15, 12-14) Kadett 1.
Bővebben..
Zsíros A./Darázslányok - Török Sasok
0-0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gyermek 1.
Bővebben..
Török Sasok - Budafoki Kölyök Bikák
0-0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gyermek 1.
Bővebben..
Radobasket BDSE/A - Török Sasmadarak
0-0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gyermek 2.
Bővebben..
Török Sasmadarak - TFSE
0-0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gyermek 2.
Bővebben..
Újpest MT - Török F.-Törekvés SE
0-0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Serdülő 3.
Bővebben..
MTK Budapest - Török F. Törekvés SE
49-78 (14-22, 7-15, 17-21, 11-20) Junior
Bővebben..

_________________________

2016. november 29. (kedd) 20.15 Felnőtt férfi
Józsefvárosi KC - Törekvés SE
Vendel u.csarnok, Bp., 1096. Vendel u. 10
.
_________________________
 
2016. december 1. (csütörtök) 20.50 Felnőtt férfi
 Törekvés SE - Szinyei KC
Kocsis Sándor Sportközpont, Bp., 1107. Bihari u. 23.
_________________________

2016. december 3. (szombat) 9.00 Tini 2.
BEAC-Újbuda KA - Török F.-Törekvés SE
Grosics Gy. Á.I.
, Bp., 1111. Bikszádi u. 15.
_________________________

2016. december 3. (szombat) 10.00 Junior
MTK Budapest - Török F.-Törekvés SE
MTK csarnok
, Bp., 1122. Acsádi u. 3.
_________________________

2016. december 4. (vasárnap) 9.00 Serdülő 3.
Újpest MT - Török F.-Törekvés SE
Babits M. Gimnázium
, Bp., 1047. Tóth A. u. 16-18.
_________________________

2016. december 4. (vasárnap) Gyermek 2.
9.00 Török Sasmadarak
- TFSE

10.30 Radobasket BDSE/A - Török Sasmadarak
Tüske csarnok, Bp., 1117. Magyar Tudósok krt. 7.
_________________________

2016. december 4. (vasárnap) Gyermek 1.
13.30 Török Sasok
- Budafoki Kölyök Bikák

15.00 Zsíros A./Darázslányok - Török Sasok
Zrinyi Gimnázium, Bp., 1108. Mádi u.173.
_________________________

2016. december 4. (vasárnap) 16.00 Kadett 1.
 Török F.-Törekvés SE - Kiss Lenke KS
Kocsis Sándor Sportközpont, Bp., 1107. Bihari u. 23.
_________________________

2016. december 4. (vasárnap) 17.30 Felnőtt női
 Török F.-Törekvés SE - Híd-Unió
Kocsis Sándor Sportközpont, Bp., 1107. Bihari u. 23.
_________________________