Bemutatkozás Vezetők, Edzők Edzések Helyszínek English Friss hírek
KezdőoldalCsapatainkIskolai bázisainkXI. Törpilla KupaMini válogatottJátékvezetőknekSportetikaTanulmányi szabályozás50 órás közösségi szolgálatKéptárTörök KupaMKOSZ UP szabályokMKOSZ Fegyelmi SzabályzatUtánpótlás EB, VB 2005-tőlTAOSportpálya-vonalazásLinkek

Török F.-Törekvés SE/B - Pénzügyőr SE
50-17 (16-5, 20-5, 10-5, 4-2) Serdülő 2.

2018. február 11. (vasárnap) 15.00

Messze menő következtetést nem lehet levonni a mérkőzésből, aki csak az eredményt nézi, azt gondolhatja,
hogy jók voltunk, de aki látta is, az joggal lehet elégedetlen. Bencsik Luca kivételével senki nem képes kb.
15%-nál pontosabban célozni, bár én a védekezésre teszem a hangsúlyt, de mégis csak kosárra játszunk...
Legalább 100-120 pontot kellett volna dobnunk, de sorra hagytuk ki az ajtó ablak helyzeteket. 1-2 megoldást
leszámítva csak erőlködtünk, a 40 perc alatt 5x ha felálltunk, és ott sem sikerült a gyenge oldalról befutni.
Kiszabadításnál és indításnál rendre az ellenfelet találtuk meg, ha ötből egyszer minden passz stimmelt, akkor
meg átdobtuk a palánkot. A 17 pont sem a mindent elsöprő védekezésünknek köszönhető, letámadásból egy
labdát nem tudtunk elcsípni, szerencsénkre ellenfelünk sem találta a gyűrűnket...

B. Luca tudott egy-egyben úgy védekezni, hogy labdát is szerzett, és abból könnyű kosarakat szerezhetett.
Csak az ő dobásánál nem kellett imádkozni, hogy legalább a gyűrű közelébe landoljon, bár ő is simán elmehetett
volna 20ig.
Rozi nyújtott még kiemelkedőbb teljesítményt, több passzt is jó ütemben csípett el, viszont ezzel nagyon kell
vigyázni, mert ha nem sikerül, mindjárt emberelőnyös helyzetben támadhat ellenfelünk. Támadásban is voltak
szépen kidolgozott helyzetei, neki is legalább 20 pontot kellett volna dobnia.

A sima győzelemhez kellett még Vivi, Petra és Dóri közepes teljesítménye. Nem tudom, milyen meccsen akartok
több pontot dobni, nagyon hullámzó teljesítményt nyújtottatok. Vivi az első negyedben minimális hibával játszott,
nem vállalta túl magát (talán keveset is), külön meg is dicsértem, de sajnos a harmadik harmadban teljesen
eltűnt. Petra védekezésben és labdafelhozásban jól teljesített, de támadásban csak erőlködött, és ha megkapta a
labdát, azt már csak elvenni lehetett tőle, elfelejtette, hogy csapatjáték (ez többekre is igaz). Dórit próbáltam
szapulni, biztatni, stb hátha megváltja a világot, de sajna rá kell jönnöm, hogy nem. Nézelődik, jól érzi magát,
ide-oda kocog a pályán, ahelyett, hogy felszántaná azt, labdákat szerezne, KIZÁRNA, blokkolna nagyokat,
támadásban pedig üvöltve kérné a labdát, és kihasználva testi adottságait, szórná a pontokat!!!
Liliána, Melinda és Lili kifejezetten alul teljesítettek... nem tudom milyen meccsen kéne őket játszatni.
A két Mohoson legalább láttam, hogy küzdenek, be is találtak, Timi ügyesen hozta fel a labdát, ha többet
használnák a fejüket már sokkal előrébb tarthatnának. V. Luca Labdával még nagyon bizonytalan,
de védekezésben elég szépen megfogta az ellenfél magas emberét.