Bemutatkozás Vezetők, Edzők Edzések Helyszínek English Friss hírek
KezdőoldalCsapatainkIskolai bázisainkXI. Törpilla KupaMini válogatottJátékvezetőknekSportetikaTanulmányi szabályozás50 órás közösségi szolgálatKéptárTörök KupaMKOSZ UP szabályokMKOSZ Fegyelmi SzabályzatUtánpótlás EB, VB 2005-tőlTAOSportpálya-vonalazásLinkek

Kanizsa DKK - Török F.-Törekvés SE/A
82-75 (32-16, 13-26, 15-15, 22-18) Serdülő 1.

2018. május 12. (szombat) 16.00

Nehéz, de nem lehetetlen feladatnak tűnt a kanizsaiak legyőzése. Ehhez legalább olyan jól kellett volna játszanunk, mint a
BEAC ellen.
Kicsit átalakítottam az ötösöket, Lili kapta feladatul a 8-as játékosuk védését, melyet részben meg is oldott, de a 16 pontja mellé a
többiek is szereztek 16-ot, így igencsak elbuktuk az első negyedet. Rengeteg ziccert hibáztunk, ami szintén hozzájárult a nagy
különbséghez. Tudtuk, hogy a második negyedben erősebbek vagyunk és sikerült is 3 pontra megközelíteni ellenfelünket.
A 3. negyed kiegyenlített volt, nem tudtunk fordítani, maradt végig a 3-4 pontos különbség, de ekkor is sokat hibáztunk a
befejezéseknél. A záró negyed elején végre átvettük a vezetést 1 ponttal, aztán gyorsan 6 pont oda, majd megint feljöttünk 1 pontra.
A kihagyott helyzeteink miatt képtelenek voltunk fordítani, pedig a kezünkben volt a lehetőség végig. A végjátékba 9 pontos
hátránnyal mentünk, ahonnan már nem volt visszaút.
Vereségünket egyértelműen a gyenge helyzetkihasználásunk eredményezte. 74 kísérletből mindössze 31-szer találtunk be, amivel
ezen a szinten nem lehet meccset nyerni. Ajtó-ablak ziccerek tömkelegét hagytuk ki és ez megbosszulta magát. Dühítő volt ezt látni,
amikor jól játszottunk, védekeztünk, támadtunk, csak felelősségtudat nélkül tettük fel a labdát.
Nyerhető lett volna ez a mérkőzés és ez csak rajtunk múlott! Kár érte!