Bemutatkozás Vezetők, Edzők Edzések Helyszínek English Friss hírek
KezdőoldalCsapatainkIskolai bázisainkXI. Törpilla KupaMini válogatottJátékvezetőknekSportetikaTanulmányi szabályozás50 órás közösségi szolgálatKéptárTörök KupaMKOSZ UP szabályokMKOSZ Fegyelmi SzabályzatUtánpótlás EB, VB 2005-tőlTAOSportpálya-vonalazásLinkek

Mérkőzéseink
A hétvégi összefoglaló

Gyermek budapesti csapatunk, - a serdülő csapat után lépett pályára -, és a Kölökös Lányokat fogadta.
Döcögős első negyed után, - a lányok valószínűleg elirigyelhették az előző mérkőzés végeredményét -, mert a továbbiakban nagy kedvvel játszva, és győzve, lemásolták az előző eredményt. (101-47)

Serdülő budapesti csapatunk ezen a hétvégén a Kaszások Akadémiát fogadta.
Végig nagy iramot diktált minden pályára lépő hazai játékos, így nagy különbségű győzelemnek örülhettek a kilátogató szurkolók.
(101-47)

Kadett regionális csapatunk most a Sas-hegyig utazott, ahol a BEAC Farkasrét vendége volt.
Ezen a mérkőzésen csak egy csapat dominált, akik mi voltunk. Sima győzelem lett a vége.

Junior csapatunk az országos „B” döntőben lépett pályára a Városmajorban. Az első mérkőzésen az MTK ellen, mind két csapat
bele adott mindent, amit csak tud, és egy végletekig izgalmas mérkőzésen az utolsó pillanatokban dőlt el a mérkőzés kimenetele.
Ezt a mérkőzés nem mi nyertük. A második mérkőzésen, a nyíregyháziak ellen, a realitás is az ellenfél győzelmét ígérte.
Miután az első mérkőzésen nem csak a mérkőzést, hanem a lelki energiáit is elvesztette a csapat, nagyon sima vereséget
szenvedtek a lányok. Az utolsó mérkőzésre - a Zalaegerszegi KTE ellen – csak a szép búcsú maradt. Annak ellenére,
hogy három negyedet is megnyertünk, sajnos a második negyedben az ellenfél annyival több pontot dobott,
hogy a végeredményben 2 ponttal alulmaradtunk. A nagy küzdelem megvolt, de a szép búcsú elmaradt.

Felnőtt férfi csapatunk a Honvéd Zrínyi Csatához látogatott. Jó kezdés után, kiegyenlített második és harmadik negyed következett.
A fiúk10 pontos előnnyel kezdték a negyedik negyedet, ami sajnos elfogyott a befejezés előtt. Hol az egyik, hol a másik csapat
vezetett. Pár másodperccel a vége előtt, egy pontos vezetésnél, két büntetőhöz jutottak a hazaiak.
A büntetők kimaradtak – megnyertük a mérkőzést.