Bemutatkozás Vezetők, Edzők Edzések Helyszínek English Friss hírek
KezdőoldalCsapatainkIskolai bázisainkXI. Törpilla KupaMini válogatottJátékvezetőknekSportetikaTanulmányi szabályozás50 órás közösségi szolgálatKéptárTörök Kupa2001-2017MKOSZ UP szabályokMKOSZ Fegyelmi SzabályzatUtánpótlás EB, VB 2005-tőlTAOSportpálya-vonalazásLinkek

XVIII. Török Kupa 2017.
Időpont: 2016. szeptember 17. (szombat)
Mini végeredmény:
1. Zsíros Akadémia Kőbánya (Dohar-Fritz K.)
2. Csata Garfield (Zelenák W. K..)
3. Török Sasfiókák (Hegedűsné Pintér Gy.)
Serdülő végeredmény:
1. Vasas Akadémia (Eördög E..)
2. Csata Csillagok  (Zelenák W. K.)
3. Török Flóris-Törekvés SE/B (Hegedűsné Pintér Gy.)
Időpont: 2016. szeptember 18. (vasárnap)
Gyermek végeredmény:
1. Zsíros Akadémia Kőbánya (Dohar-Fritz K.)
2. Török Sasok (Herczeg É.)
3. Széchenyi KA Győr (Antalovics A.)
XVII. Török Kupa 2016.
Időpont: 2016. szeptember 11. (szombat)
Kadett végeredmény:
1. Vasas Akadémia/B (Deák É.)
2. Török Flóris Törekvés SE (Beliczay K.)
3. Kiss Lenke KS (Tóth M.)
Időpont: 2016. szeptember 17. (szombat)
Mini végeredmény:
1. Vasas Amazonok (Kapornai D.)
2. Kőbányai Darazsak (Fritz K.)
3. Török Sasfiókák (Herczeg É..)
Tini végeredmény:
1. Török Flóris-Törekvés SE (Szilaski T.)
2. Vasas Akadémia (Tóth J.)
3. MTK Budapest (Viszota K.)
Időpont: 2016. szeptember 18. (vasárnap)
Gyermek végeredmény:
1. Vasas Akadémia (Eördög E.)
2. Csata Dunakeszi (Ibrányi M.)
3. Török Sasok (Herczeg É.)
Serdülő végeredmény:
1. Vasas Akadémia (Kertész D.)
2. BEAC-Újbuda KA (Bíró A., Horváth Szilvia)
3. Török Flóris-Törekvés SE (Szilaski T.)
Junior végeredmény:
1. Török Flóris-Törekvés SE (Beliczay K.)
2. BEAC-MAFC Újbuda KA (Mocsai L.)
3. Kiss Lenke KS (Tóth M.)
XVI. Török Kupa 2015.
Időpont: 2015. szeptember 12-13. (szombat-vasárnap)
Gyermek végeredmény:
1. Óbudai Kaszások (Szeitler A.)
2. Török Sasok (Herczeg É.)
3. MTK Budapest (Viszota K.)
Tini végeredmény:
1. Csata DSE (Iván K.)
2. MTK Budapest (Dohar I.)
3. Török Flóris-Törekvés SE (Szilaski T.)
4. Vasas Akadémia (Kertész D.)
Serdülő/B végeredmény:
1. Török Flóris-Törekvés SE/B (Konta Gy.)
2. BEAC-MAFC Újbuda KA (Mocsai L.)
Serdülő/A végeredmény:
1. Csata DSE (Zelenák Wéber K.)
2. Török Flóris-Törekvés SE/A (Konta Gy.)
3. BEAC-Újbuda KA (Haris I.)
Időpont: 2015. szeptember 19-20. (szombat-vasárnap)
Mini végeredmény:
1. Vasas Amazonok (Eördögh E.)
2. Török Sasfiókák (Herczeg É.)
3. Dunakeszi DSE (Ibrányi M.)
4. Zsíros Akadémia Kőbánya (Fritz K.)
Gyermek végeredmény:
1. Csata DSE (Iván K.)
2. Győri KA (Gálosné Farkas A.)
3. Vasas Akadémia (Tóth J.)
4. Török Sasok (Szilaski T.)
Tini végeredmény:
1. Török Flóris-Törekvés SE (Szilaski T.)
2. BEAC-Újbuda KA (Haragh Zs.)
3. Győri KA (Boda I.)
Serdülő végeredmény:
1. Győri KA (Gálos L.)
2. Török Flóris-Törekvés SE (Konta Gy.)
3. BEAC-MAFC Újbuda KA (Mocsai L.)
Időpont: 2014. szeptember 13-14. (szombat-vasárnap)
Gyermek végeredmény:
1. Török Sasok (Szilaski T.)
2. DKKA Székesfehérvár (Kruppai N.)
3. BEAC-Újbuda KA (Haragli Zs.)
Tini végeredmény:
1. BEAC-Újbuda KA (Bíró A.)
2. Török Flóris-Törekvés SE (Szilaski T.)
3. UNI-Győr (Tullner K.)
Serdülő/B végeredmény:
1. BEAC-MAFC Újbuda KA (Mocsai L.)
2. KLKS-BLF (Kása P.)
3. Török Flóris-Törekvés SE/B (Konta Gy.)
Serdülő/A végeredmény:
1. BEAC-Újbuda KA (Gyeőry Zs.)
2. Török Flóris-Törekvés SE (Konta Gy.)
3. Kecskeméti KA (Ifj. Tóth V.)
Kadett végeredmény:
1. Százhalombattai KE (Hegedűs M.)
2. Zsíros Akadémia (Tatár I.)
3. Török Flóris-Törekvés SE (Konta Gy.)
Junior végeredmény:
1. Szolnoki VSI (Tóth V.)
2. Török Flóris-Törekvés SE (Beliczay K.)
3. Kiss Lenke KS (Bátor V.)
Időpont: 2014. szeptember 20-21. (szombat-vasárnap)
Mini végeredmény:
1. Török Sasfiókák (Pintér Gy.)
2. Csata-Dunakeszi (Ibrányi M.)
3. Vasas Amazonok (Mányoki J.)
Gyermek végeredmény:
1. Soproni Darazsak KA (Bencze M.)
2. Vasas Akadémia (Deák É.)
3. Török Sasok (Szilaski T.)
4. Csata DSE (Zelenák K.)
Tini végeredmény:
1. Török Flóris-Törekvés SE (Szilaski T.)
2. Óbudai Kaszások (Varga M.)
3. DKKA Székesfehérvár (Nagy S.)
Serdülő/B végeredmény:
1. Vasas Akadémia U13 (Deák É.)
2. Zsíros Akadémia (Jánossy E.)
3. Török Flóris-Törekvés SE/B (Beliczay K.)
Serdülő/A végeredmény:
1. Török Flóris-Törekvés SE (Konta Gy.)
2. UNI-Győr (Gálos L.)
3. MTK Budapest (Dohar I.)
XIV. Török Kupa 2013.
Időpont: 2013. szeptember 7-8. (szombat-vasárnap)
Tini végeredmény:
1. MTK Budapest - BSE (Ziegler M.)
2. Vasas Akadémia U12 (Fritz K.)
3. BEAC-MAFC (Haris I.)
4. BEAC-MAFC (Haris I.)
Serdülő végeredmény:
1. Török Flóris-Törekvés SE (Konta Gy.)
2. BEAC-MAFC Újbuda (Mocsai L.)
3. Zsíros Akadémia (Jánossy E.)
4. Óbudai Kaszások (Sztanev A.)
Kadett végeredmény:
1. BEAC-MAFC Újbuda (Górácz Á.)
2. Török Flóris-Törekvés SE (Konta Gy.)
3. Kiss Lenke KS (Kiss L.)
Junior végeredmény:
1. Gödöllői KS (Szabó T.)
2. Török Flóris-Törekvés SE (Konta Gy.)
3. Monori SE (Csuba A.)
Időpont: 2013. szeptember 14-15. (szombat-vasárnap)
Mini végeredmény:
1. Vasas Amazonok (Dohar Z.)
2. Török Sasfiókák (Herczeg É.)
3. Csata Garfield (Ibrányi M.)
Gyermek végeredmény:
1. Török Sasok (Herczeg É.)
2. Óbudai Kaszások (Sztanev A.)
3. Győr (Tullner K.)
Tini végeredmény:
1. Csata DSE (Zelenák K.)
2. Török Flóris-Törekvés SE (Szilaski T.)
3. Győr (Sándor Zs.)
Serdülő végeredmény:
1. Győr (Antalovics A.)
2. Török Flóris-Törekvés SE (Konta Gy.)
3. MTK Budapest-BSE (Ziegler M.)
Időpont: 2013. szeptember 21-22. (szombat-vasárnap)
Mini végeredmény:
1. Török Sasfiókák (Herczeg É.)
2. Törekvés Törpillák (Deme D.)
Gyermek végeredmény:
1. Csata DSE (Zelenák K.)
2. BEAC-Újbuda KA (Haris I.)
3. MTK Budapest-BSE (Viszota K)
4. Török Sasok (Herczeg É.)
Tini végeredmény:
1. Török Flóris-Törekvés SE/B (Herczeg É.)
2. Török Flóris-Törekvés SE/A (Deme D.)
3. FTC (Sámuel G.)
4. Megyeri Tigrisek (Farkas Á.)
Serdülő végeredmény:
1. Csata DSE (Iván K.)
2. Kecskeméti KC (Ifj. Tóth V.)
3. Török Flóris-Törekvés SE (Konta Gy.)
XIII. Török Kupa 2012.
Időpont: 2012. szeptember 8-9. (szombat-vasárnap)
Gyermek végeredmény:
1. Török Sasok (Herczeg É.)
2. Török Sasmadarak (Herczeg É.)
3. BSE (Viszota K.)
Tini végeredmény:
1. Soproni Darazsak (Bencze M.)
2. Vasas-Basket 2001. (Dohar Z.)
3. Török Flóris-Törekvés SE (Konta Gy.)
4. MAFC (Szalay K.)
Serdülő végeredmény:
1. Török Flóris-Törekvés SE (Konta Gy.)
2. BSE (Hegedűs M.)
3. Óbudai Kaszások (Sztanev Andrea)
Kadett végeredmény:
1. Török Flóris-Törekvés SE (Konta Gy.)
2. BEAC-Újbuda (Szabari J.)
3. Kiss Lenke KS (Kiss L.)
Időpont: 2012. szeptember 15-16. (szombat-vasárnap)
Mini végeredmény:
1. Csata DSE (Ibrányi M.)
2. Török Sasfiókák (Herczeg É.)
3. BSE (Viszota K.)
Gyermek végeredmény:
1. Csata DSE (Zelenák K.)
2. Török Sasok (Herczeg É.)
3. Győr (Kulacs Zoltán)
Tini végeredmény:
1. Óbudai Kaszások (Dohar István)
2. Török Flóris-Törekvés SE (Konta Gy.)
3. Kőbányai Darazsak (Jánossy E.)
Serdülő végeredmény:
1. Százhalombattai KSE (Hegedűs M.)
2. Török Flóris-Törekvés SE (Konta Gy.)
3. MAFC (Mocsai L.)
Kadett végeredmény:
1. MAFC (Górácz Á.)
2. Török Flóris-Törekvés SE (Konta Gy.)
3. Tatabányai KC (Edenyei L.)
Felnőtt végeredmény:
1. Török Flóris-Törekvés SE (Erős D.)
2. ELTE-BEAC (Valuska L.)
    Gödöllő (Isky Zs.)
XII. Török Kupa 2011.
Időpont: 2011. szeptember 11. (vasárnap)
Gyermek végeredmény:
1. Csata DSE (Ibrányi M.)
2. Kecskeméti KC (Gerebenné B. Zita)
3. Török Flóris-Törekvés SE (Széky A.)
Serdülő végeredmény:
1. Vasas-Basket (Fritz K.)
2. Kecskeméti KC (Gerebenné B. Zita)
3. Török Flóris-Törekvés SE (Beliczay K.)
4. Százhalombattai KSE (Hegedűs M.)
Időpont: 2011. szeptember 16-18. (péntek-vasárnap)
Mini végeredmény:
1. Csata DSE (Ibrányi M.)
2. Török Sasfiókák (Herczeg É.)
Gyermek végeredmény:
1. Török Sasmadarak (Széky A.)
2. BSE (Zieger M.)
3. Török Sasok (Széky A.)
4. Kiss Lenke KS (Pakocs M.)
Serdülő végeredmény:
1. Török Flóris-Törekvés SE (Beliczay K.)
2. BSE (Károlyi A.)
3. BEAC (Szabari J.)
4. Kiss Lenke KS (Tóth M.)
Kadett végeredmény:
1. Török Flóris-Törekvés SE (Beliczay K.)
2. MAFC/B (Górácz Á.)
3. Óbudai Kaszások (Sztanev A.)
Felnőtt végeredmény:
1. MAFC (Górácz Á.)
2. Török Flóris-Törekvés SE (Beliczay K.)
XI. Török Kupa 2010.
Időpont: 2010. szeptember 25-26. (szombat-vasárnap)
Mini végeredmény:
1. Vasas-Csata (Dohar Z.)
2. Török Sascsibék (Herczeg É.)
Gyermek végeredmény:
1. Budai Vizslák (Gyeőry Zs.)
2. Kecskeméti KC (Gerebenné B. Zita)
3. BSE (Jánosi E.)
4. Török Flóris-SORTE (Széky A.)
Serdülő végeredmény:
1. Vasas-Csata/B (Fritz K.)
2. BEAC (Szabari J.)
3. Török Flóris-Törekvés SE (Beliczay K.)
4. Kecskeméti KC/B (Gerebenné B. Zita)
Felnőtt végeredmény:
1. Török Flóris-Törekvés SE (Beliczay K.)
2. BEAC (Kincses D.)
3. Törekvés-Kara (Kincses D.)
X. Török Kupa 2009.
Időpont: 2009. szeptember 12-13. (szombat-vasárnap)
Mini végeredmény:
1. Vasas-Csata (Fritz K.)
2. Török Sascsibék (Herczeg É., Horváth B.)
Gyermek végeredmény:
1. Vasas-Csata (Fritz K.)
2. Kiss Lenke KS (Kiss Lenke)
3. Török Sasok (Széky A., Herczeg É.)
4. Török Sasmadarak (Széky A., Horváth B.)
All-Star csapat:Lelik Réka (Vasas-Csata)
Kéri Rebeka (Vasas-Csata)
Czövek Beáta (Kiss Lenke KS)
Harangi Barbara (Török Sasok)
Szabó Klaudia (Török Sasmadarak)
Serdülő végeredmény:
1. Kiss Lenke KS (Kiss Lenke KS)
2. Török Flóris-SORTE (Beliczay K.)
3. Kecskeméti KC (Adamik Csilla)
4. BEAC-Újbuda (Szabari J.)
All-Star csapat:Király Lili (Kiss Lenke KS)
Tóth Tímea (Kiss Lenke KS)
Krammer Dia (Török Flóris-SORTE)
Dobozy Csilla (Kecskeméti KC)
Csernik Gréta (BEAC-Újbuda)
Felnőtt végeredmény:
1. FTC (Salamon E.)
2. Török Flóris-Törekvés SE (Beliczay K.)
All-Star csapat:Adankó Annamária (FTC)
Hevesi Mercédesz (FTC)
Lantos Adrienn (FTC)
Takács Lili (Török Flóris-Törekvés SE)
Szállási Dia (Török Flóris-Törekvés SE)
IX. Török Kupa 2009.
Időpont: 2009. június 7. (vasárnap)
Mini (2000.) végeredmény:
1. Vasas-Csata (Fritz K.)
2. Török Sastojások (Herczeg É., Széky A.)
Mini (1999.) végeredmény:
1. Vasas-Csata (Fritz K.)
2. Török Sascsibék (Herczeg É., Széky A.)
Mini (1998.) végeredmény:
1. Százhalombatta (Göncz I.)
2. Vasas-Csata (Fritz K.)
3. Török Sasok (Beliczay K., Széky A.)
4. Török Sasfiókák (Beliczay K., Széky A.)
Serdülő (1996-1997.) végeredmény:
1. Vasas-Csata (Fritz K.)
2. Kiss Lenke KS (Kiss Lenke KS)
3. Török Flóris-SORTE (Beliczay K.)
VIII. Török Kupa 2008.
Időpont: 2008. szeptember 6-7. (szombat-vasárnap)
Mini végeredmény:
1. Csipet Csapat (Fritz K., Dohar Z.)
2. Kéksárga Zsiráfok (Kiss Lenke)
3. Török Sasfiókák (Herczeg É., Széky A.)
Gyermek végeredmény:
1. BSE (Jánossy Ervin)
2. Kiss Lenke KS (Kiss Lenke)
3. Török Flóris-SORTE (Beliczay Krisztián)
Serdülő végeredmény:
1. Török Flóris-SORTE (Beliczay Krisztián)
2. Kőbányai Darazsak (Wéber Ambrus)
3. MAFC (Szalay K., Wallacher E.)
Kadett végeredmény:
1. Török Flóris-Törekvés SE (Beliczay Krisztián)
2. Kiss Lenke KS (Kiss Lenke)
3. Kőbányai Darazsak (Wéber Ambrus)
Felnőtt végeredmény:
1. Kecskeméti KC (Tóth Viktor)
2. BSE (Jánossy Ervin)
3. Török Flóris-Törekvés SE (Beliczay Krisztián)
VII. Török Kupa 2007.
A Török Flóris-Törekvés SE NBI/B-s csapatának meghívását elfogadta két NBI/A-s csapat is. Köszönjük a BEAC-Újbuda (edző: Balogh Judit) és a Ceglédi EKK (edző: Földi Sándor) csapatainak részvételét.
Időpont: 2007. szeptember 7-9. (péntek-vasárnap)
Gyermek végeredmény:
1. Ziccer KS (Fábián Ildikó)
2. BEAC-Újbuda (Kovács Balázs)
3. Kőbányai Darazsak (Wéber Ambrus)
4. Török Flóris-SORTE (Széky Anna)
Gólkirálynő:Fodor Judit (Ziccer KS)
Legtehetségesebb játékos:Abaházy Anna (Ziccer KS)
1. All-Star csapat:Rajczi Csilla (Ziccer KS)
Bartucz Luca (Ziccer KS)
Kováts Gabriella (BEAC-Újbuda)
Wéber Fruzsina (Kőbányai Darazsak)
Krammer Diána (Török Flóris-SORTE)
2. All-Star csapat:Reményi Orsolya (Ziccer KS)
Szabó Júlia (Ziccer KS)
Fodor Eszter (BEAC-Újbuda)
Vereb Daniella (Kőbányai Darazsak)
Jenei Norma (Török Flóris-SORTE)
Csapat legjobb játékosa:Fodor Judit (Ziccer KS)
Buthi Szonja (BEAC-Újbuda)
Szécsi Dalma (Kőbányai Darazsak)
Fógel Dóra (Török Flóris-SORTE)
Serdülő végeredmény:
1. BSE-ESMA (Konta Gyula)
2. Török Flóris-SORTE (Beliczay Krisztián)
3. Kiss Lenke KS (Kiss Lenke)
4. Vasas-Csata (Iván Kriszta)
Gólkirálynő:Kralóczai Júlia (BSE-ESMA)
Legértékesebb játékos (MVP):Szabó Fanni (BSE-ESMA)
Legjobb 3 pontos dobó:Kovács Bettina (Vasas-Csata)
1. All-Star csapat:Tarnai Kata (BSE-ESMA)
Poduszló Csenge (BSE-ESMA)
Müller Mercedes (Török Flóris-SORTE)
Jenei Hanna (Török Flóris-SORTE)
Udvardi Sarolta (Kiss Lenke KS)
2. All-Star csapat:Bodnár Fanni (BSE-ESMA)
Müller Melinda (BSE-ESMA)
Magyarkúti Sára (Török Flóris-SORTE)
Básti Gabriella (Kiss Lenke KS)
Lanczkor Nikolett (Kiss Lenke KS)
Csapat legjobb játékosa:Szabó Fanni (BSE-ESMA)
Hegedűs Janka (Török Flóris-SORTE)
Vitkovszki Vivien (Kiss Lenke KS)
Kadett végeredmény:
1. BSE-ESMA (Jánossy Ervin)
2. Török Flóris-Törekvés SE (Beliczay Krisztián)
3. OSC (Varga István)
Gólkirálynő: Szabó Vivien (BSE-ESMA)
Legjobb 3 pontos dobó:Ács Viktória (OSC)
1. All-Star csapat: Szabó Vivien (BSE-ESMA)
Sramkó Sába (BSE-ESMA)
Varga Alexandra (Török Flóris-Törekvés SE)
Bar Orsolya (Török Flóris-Törekvés SE)
Joó Gabriella (OSC)
2. All-Star csapat: Liebhauser Dóra (BSE-ESMA)
Bittner Brigitta (BSE-ESMA)
Kovács Borbála (Török Flóris-Törekvés SE)
Polácska Nikolett (Török Flóris-Törekvés SE)
Nagy Adrienn (OSC)
Csapat legjobb játékosa:Vándor Szilvia (BSE-ESMA)
Lánczy Eszter (Török Flóris-Törekvés SE)
Ács Viktória (OSC)
Junior végeredmény:
1. Török Flóris-Törekvés SE (Beliczay Krisztián)
2. Ceglédi EKK (Földi Sándor)
3. OSC (Varga István)
Gólkirálynő: Győri Dorottya (Török Flóris-Törekvés SE)
Legjobb 3 pontos dobó:László Szilvia (Ceglédi EKK)
1. All-Star csapat: Takács Lili (Török Flóris-Törekvés SE)
Kléner Kata (Török Flóris-Törekvés SE)
Földi Alexandra (Ceglédi EKK)
Öri Györgyi (Ceglédi EKK)
Szeder Anikó (OSC)
2. All-Star csapat: Mészáros Blanka (Török Flóris-Törekvés SE)
Rajna Zsuzsanna (Török Flóris-Törekvés SE)
Nagy Borbála (Ceglédi EKK)
Szabó Bettina (Ceglédi EKK)
Kohut Magda (OSC)
Csapat legjobb játékosa:Kiss Bernadett (Török Flóris-Törekvés SE)
Lukács Dóra (Ceglédi EKK)
Bujdosó Szilvia (OSC)
VI. Török Kupa 2006.
A Török Flóris Ált. Isk. felújított tornatermének ünnepélyes megnyitója:
2006. szeptember 9. szombat 11.00-kor
BSE ESMA (NB I/A)  -  Török Flóris - Törekvés SE (NB I/B)
Időpont: 2006. szeptember 9-10. (szombat-vasárnap)
Gyermek végeredmény:
1. Kiss Lenke KS (Kiss Lenke)
2. BSE-ESMA (Konta Gyula)
3. BEAC-Újbuda (Tiba Klára)
4. Török Flóris-SORTE (Beliczay Krisztián)
Gólkirálynő:Varga Barbara (Török Flóris-SORTE)
Legértékesebb játékos (MVP):Vitkovszky Lili (Kiss Lenke KS)
All-Star csapat:Erdős Gina (Kiss Lenke KS)
Orosz Anett (Kiss Lenke KS)
Beneda Piroska (BSE)
Kováts Gabriella (BEAC)
Varga Barbara (Török Flóris-SORTE)
Vigaszdíj:Angyal Bernadett (BSE)
Serdülő végeredmény:
1. Kiss Lenke KS (Kürtiné Szilasi Vera)
2. BSE-ESMA (Konta Gyula)
3. Török Flóris-SORTE (Beliczay Krisztián)
4. BEAC-Újbuda (Salamon Endre)
Gólkirálynő:Tóth Noémi (Kiss Lenke KS)
Legértékesebb játékos (MVP):Kónya Viktória (Kiss Lenke KS)
Legjobb 3 pontos dobó:Millner Dalma (BEAC-Újbuda)
Kovács Borbála (Török Flóris-SORTE)
All-Star csapat:Nyulasi Barbara (Kiss Lenke KS)
Füredi Adrienn (Kiss Lenke KS)
Eisenberger Viktória (BSE-ESMA)
Bar Orsolya (Török Flóris-SORTE)
Lantos Adrienn (BEAC-Újbuda)
Kadett végeredmény:
1. Török Flóris-Törekvés SE (Beliczay Krisztián)
2. BEAC-Újbuda (Balogh Judit)
3. Kiss Lenke KS (Kürtiné Szilasi Vera)
Gólkirálynő: Tóth Zsuzsa (Kiss Lenke KS)
Legértékesebb játékos (MVP): Takács Lili (Török Flóris-Törekvés SE)
Legjobb 3 pontos dobó:Fekete Fruzsina (Török Flóris-Törekvés SE)
All-Star csapat: Adjudani Shady  (Török Flóris-Törekvés SE)
Magyar Boglárka (Török Flóris-Törekvés SE)
Várhalmi Bori (BEAC-Újbuda)
Lőrinczi Szilvia (Kiss Lenke KS)
Füredi Adrienn (Kiss Lenke KS)
Junior végeredmény:
1. MKB Euroleasing-Csata DSE (Tursics Sándor)
2. Török Flóris-Törekvés SE (Beliczay Krisztián)
3. Atomerőmű KSC Szekszárd (Szabó Noémi)
Gólkirálynő: Tamis Dorottya (Atomerőmű KSC Szekszárd)
Legértékesebb játékos (MVP):Kántor Adrienn (MKB Euroleasing-Csata DSE)
Legjobb 3 pontos dobó:Rasheed Rita (MKB Euroleasing-Csata DSE)
All-Star csapat: Ruják Nóra (MKB Euroleasing-Csata DSE)
Mansaré Manty (MKB Euroleasing-Csata DSE)
Szállási Diána (Török Flóris-Törekvés SE))
Erdélyi Adrienn (Török Flóris-Törekvés SE))
Hajdú Zsanett (Atomerőmű KSC Szekszárd)
V. Török Kupa 2005.
Időpont: 2005. szeptember 3-4. (szombat-vasárnap)
Gyermek végeredmény:
1. Csata DSE (Iván Krisztina)
2. BSE (Konta Gyula)
3. BEAC-Újbuda (Tiba Klára)
4. Török Flóris-Törekvés SE (Herczeg Éva)
Gólkirálynő: Szabó Fanni (BSE)
All-Star csapat: Balogh Júlia (Csata DSE)
Poduszló Csenge (BSE)
Miháczi Diána (BSE)
Sós Krisztina (BEAC-Újbuda)
Hegedűs Janka (Török Flóris-Törekvés SE)
Serdülő végeredmény:
1. Török Flóris-Törekvés SE (Beliczay Krisztián)
2. BSE (Konta Gyula)
3. BEAC-Újbuda (Salamon Endre)
4. Kiss Lenke KS (Kürtiné Szilasi Vera)
Gólkirálynő: Potyók Andrea (Török Flóris-Törekvés SE)
All-Star csapat: Horváth Bianka (Török Flóris-Törekvés SE)
Kurdi Katinka (Török Flóris-Törekvés SE)
Szabó Vivien (BSE)
Horváth Kinga (BEAC-Újbuda)
Tóth Noémi (Kiss Lenke KS)
Kadett végeredmény:
1. Török Flóris-Törekvés SE/A (Beliczay Krisztián)
2. Kiss Lenke KS (Kiss Lenke)
3. Török Flóris-Törekvés SE/B (Herczeg Éva)
Gólkirálynő: Bajnóczi Viktória (Török Flóris-Törekvés SE/A)
All-Star csapat: Győri Dorottya (Török Flóris-Törekvés SE/A)
Kléner Kata (Török Flóris-Törekvés SE/A)
Tülkös Fruzsina (Kiss Lenke KS)
Gordos Lilla (Kiss Lenke KS)
Mészáros Blanka (Török Flóris-Törekvés SE/B)
Junior végeredmény:
1. BSE (Halmai Tibor)
2. Török Flóris-Törekvés SE (Beliczay Krisztián)
3. BEAC-Újbuda (Kovács Balázs)
Gólkirálynő: Szondy Dóra (BSE)
All-Star csapat: Szabó Fanni (BSE)
Mansaré Finda (BSE)
Széky Anna (Török Flóris-Törekvés SE)
Király Anna (Török Flóris-Törekvés SE)
Szabó Nikolett (BEAC-Újbuda)
IV. Multimedia.hu - Török Kupa 2004.
Időpont: 2004. szeptember 10-12. (péntek-vasárnap)
Gyermek végeredmény:
1. BSE/A (Konta Gyula)
2. Török Flóris-Törekvés SE (Herczeg Éva)
3. BSE/B (Konta Gyula)
4. BEAC-Újbuda (Szalay Kriszta)
Serdülő végeredmény:
1. Török Flóris-Törekvés SE/A (Beliczay Krisztián)
2. Kiss Lenke KS (Kürtiné Szilasi Vera)
3. BEAC-Újbuda (Szalay Krisztina)
4. Török Flóris-Törekvés SE/B (Herczeg Éva)
Kadett végeredmény (Budapesti alaptorna):
1. Török Flóris-Törekvés SE/A (Beliczay Krisztián)
2. BEAC-Újbuda/A (Kovács Balázs)
3. Kiss Lenke KS/B (Kiss Lenke)
III. Multimedia.hu - Török Kupa 2003.
Időpont: 2003. szeptember 5-7. (péntek-vasárnap)
Gyermek végeredmény:
1. Csata DSE (Iván Krisztina)
2. Török Flóris-Törekvés SE (Beliczay Krisztián)
3. Montensí DSE (Németh József)
4. BEAC (Szalay Krisztina)
Gólkirálynő: Kurdi Katinka (Montensí DSE)
All-Star csapat: Tóth Noémi (Csata DSE)
Horváth Fanni (Csata DSE)
Molnár Karola (Török Flóris-Törekvés SE)
Isky Eszter (Montensí DSE)
Pusztai Emese (BEAC)
Serdülő végeredmény:
1. Török Flóris-Törekvés SE/A (Beliczay Krisztián)
2. Montensí DSE (Isky Zsolt)
3. Kiss Lenke KS (Kiss Lenke)
4. Török Flóris-Törekvés SE/B (Beliczay Krisztián)
Gólkirálynő: Fekete Fruzsina (Török Flóris-Törekvés SE/A)
All-Star csapat: Bodó Nikolett (Török Flóris-Törekvés SE/A)
Erdélyi Adrienn (Török Flóris-Törekvés SE/A)
Czirok Adrienn (Montensí DSE)
Seremet Anna (Kiss Lenke KS)
Rajna Zsuzsanna (Török Flóris-Törekvés SE/B)
Kadett végeredmény:
1. Montensí DSE (Németh József)
2. Török Flóris-Törekvés SE (Beliczay Krisztián)
3. BEAC (Sárosi Judit)
4. BSE/B (Konta Gyula)
Gólkirálynő: Karlik Tímea (Montensí DSE)
All-Star csapat: Szász Emese (Montensí DSE)
Samu Flóra (Montensí DSE)
Széky Anna (Török Flóris-Törekvés SE)
Gellei Réka (BEAC)
Ruják Nóra (BSE/B)
II. Multimedia.hu - Török Kupa 2002.
Időpont: 2002. szeptember 13-15. (péntek-vasárnap)
Serdülő végeredmény:
1. Kassa (Skapinec Jano)
2. Török Flóris-Törekvés SE (Beliczay Krisztián)
3. Montensí DSE (Isky Zsolt)
3. Kőbányai Darazsak (Andrási Balázs)
4. Kiss Lenke KS (Kiss Lenke KS)
I. Török Flóris Kupa 2001.
Időpont: 2001. június 10. (vasárnap)
Gyermek végeredmény:
1. MAFC-Török Flóris (Beliczay Krisztián)
2. BSE (Konta Gyula)
3. Montensí DSE (Iski Zsolt)
4. BEAC (Farkas Ádám)