Bemutatkozás Vezetők, Edzők Edzések Helyszínek English Friss hírek
KezdőoldalCsapatainkIskolai bázisainkXI. Törpilla KupaMini válogatottJátékvezetőknekSportetikaTanulmányi szabályozás50 órás közösségi szolgálatKéptárTörök KupaMKOSZ UP szabályokMKOSZ Fegyelmi SzabályzatUtánpótlás EB, VB 2005-tőlTAOSportpálya-vonalazásLinkek

1. forduló: 2017. október 13. (péntek) 15.00-19.30

"A" csoport

"B" csoport

1.

Kastélydombi Párducok

Gulner Pandák

2.

Hajósi Delfinhajó

Gyulai Tigrisek

3.

Török Sasfiókák

Török Sastojások

"C" csoport

"D" csoport

1.

Gyulai Manók

Gyulai Minik

2.

Lázáros Manók

Csontváry Kistigrisek

3.

Hajósi Kosárfonók

Csontváry Minitigrisek

4.

Pán Cicák

Gulner Panda Bocsok

5.

Kastélydombi Párduckölykök

6.

Gyáli Amazonok


1. pálya

15.00

Gyulai Minik

-

Csontváry Kistigrisek

10-14 (2-4, 6-2, 8-2)

Pataki Panka 3, Maslenka Petra 2, Szikora Bonita 1, Tömöri Brenda 1, Gomán Mercédesz, 1,          Éberlein Ildikó 1, Kóczé Emese 1 pont.

Heisz Petra 12, Haáz Brenda 1,                               Kovács-Bartus Larina 1 pont

15.18

Gulner Panda Bocsok

-

Kastélydombi Párduckölykök

8-12 (0-2, 3-2, 0-12)

Tamássy Zoé 6, Székely Lilla 2 pont

Király Rebeka 4, Szemán Lujza 3, Bigus Nóra 2, Trostovszky Lea 1, Bella Regina 1,                  Ozoroczky Viktória 1 pont

15.36

Csontváry Minitigrisek

-

Gyulai Minik

5-16 (4-0, 1-8, 0-8)

Kardos Luca 3, Jámpa Imola Lujza 2 pont

Pataki Panka 5, Tömöri Brenda 5, Schwáb Petra 1,               Maslenka Petra 1, Nagy Zófia 1, Philipp Szonja 1,        Éberlein Ildikó 1, Kóczé Emese 1 pont.

15.54

Gyáli Amazonok

-

Gulner Panda Bocsok

13-15 (6-4, 3-4, 4-7)

Mezei Boglárka 7, Farkas Kinga 4, Kunkli Inez 1, Horváth Bernadett 1 pont

Tamássy Zoé 6, Ploveczki Viktória 5,                Ferencz Boglárka 3, Székely Lilla 1 pont

16.12

Csontváry Kistigrisek

-

Csontváry Minitigrisek

11-8 (8-0, 3-4, 0-4)

Heisz Petra 6, Németh Veronika 3, Haáz Brenda 1,                               Kovács-Bartus Larina 1 pont

Jámpa Imola Lujza 3, Horty Dorottya 2,                Kardos Luca 1,  Pátkai Zoé 1,                                Makula Virginia 1 pont

16.30

Kastélydombi Párduckölykök

-

Gyáli Amazonok

6-24 (2-4, 4-4, 0-16)

Szemán Lujza 2, Vidák Norina 1, Király Rebeka 1, Bella Regina 1, Bigus Nóra 1 pont.

Mezei Boglárka 13, Farkas Kinga 5,                   Horváth Bernadett 3, Kunkli Inez 2,                               Bíró Tünde 1 pont

16.50

Sorverseny C és D csoportoknak 

17.10

180 fős csapatkép készítése 

17.50

Eredményhirdetés

18.00

Gulner Pandák

-

Gyulai Tigrisek

23-16 (12-10, 4-4, 7-3)

Szabó Luca 5, Szalkai Hanga 5, Varjú Réka 4,   Varjú Petra 4, Szénási Júlia 2,                             Houlani-Masri Luna 2, Selmeczi Melinda 1 pont

Demeter Anna 6, Arnóth Karina 5, Nagy Regina 2,  Arnóth Szabina 1, Hersics Bettina 1,                 Varga Renáta 1 pont

18.18

Török Sastojások

-

Gulner Pandák

35-22 (8-12, 5-6, 22-4)

Árvay Zsófia 9, Macher Renáta 7, Labancz Eszter 6,    Kovács Boglárka 5, Bodorlai Boglárka 4, Budai Veronika 3, Szabó Enikő 1 pont

Szabó Luca 6,  Selmeczi Melinda 4, Kiszel Enikő 3,                  Szénási Júlia 3, Szalkai Hanga 2, Felföldi Jázmin 1,        Varjú Réka 1, Székely Dóra 1, Houlani-Masri Luna 1 pont

18.36

Gyulai Tigrisek

-

Török Sastojások

10-21 (4-12, 2-6, 4-3)

Nagy Regina 4, Arnóth Karina 3, Demeter Anna 2,   Lauf Emese 1 pont

Árvay Zsófia 7, Bajusz Eszter 4, Macher Renáta 3, Bodorlai Boglárka 3, Labancz Eszter 2,          Kovács Boglárka 1, Budai Veronika 1 pont

18.54

Dobóverseny A és B csoportoknak

19.12

Képzés A és B csoportoknak

19.30

Eredményhirdetés

2. pálya

15.00

Hajósi Kosárfonók

-

Pán Cicák

31-7 (14-0, 2-5, 15-2)

Gunda Flóra 13, Barabás Anna 10, Kis Diána 4,     Ajtai Hanna 3, Suba Alexandra 1 pont

Zsoldos Abigél 2, Halasi Abigél 1, Szabó Petra 1, Assenbrenner Zita 1, Szarvas Fanni 1,                Morina Alina 1 pont

15.18

Gyulai Manók

-

Lázáros Manók

14-22 (4-14, 4-0, 2-8)

Kiss Villő 6, Eindlein Gerda 5, Kovács Adrienn 1, Szabó Jázmin 1, Kornfeld Fanni 1 pont

Mód Boglárka 14, Kanyó Tamara 6,                        Dévényi Dalma 2 pont

15.36

Hajósi Kosárfonók

-

Lázáros Manók

30-10 (16-6, 2-2, 12-2)

Barabás Anna 12, Kis Diána 7, Ajtai Hanna 6,     Gunda Flóra 4, Széll Csenge 1 pont

Mód Boglárka 6, Kanyó Tamara 2,  Kis Alíz 1,                      Dévényi Dalma 1 pont

15.54

Pán Cicák

-

Gyulai Manók

11-23 (6-10, 3-5, 2-8)

Repka Anna 4, Szajkó Aida 3, Szabó Petra 3,     Halasi Abigél 1 pont

Kiss Villő 5, Eindlein Gerda 5, Németh Gréta 5,    Szabó Jázmin 4, Kovács Adrienn 3,                 Szabella Dalma1 pont

16.12

Gyulai Manók

-

Hajósi Kosárfonók

12-10 (8-4, 2-0, 2-6)

Szabó Jázmin 4, Kiss Villő 3, Kovács Adrienn 3, Eindlein Gerda 2 pont

Gunda Flóra 4, Barabás Anna 2, Kis Diána 2,        Ajtai Hanna 2 pont

16.30

Lázáros Manók

-

Pán Cicák

23-4 (10-2, 3-2, 10-0)

Kanyó Tamara 11, Mód Boglárka 8,                    Balogh Boglárka 2, Dévényi Dalma 1,                   Kis Alíz 1 pont

Assenbrenner Anna 2, Halasi Abigél 1,               Szajkó Aida 1 pont

16.30

Sorverseny C és D csoportoknak 

16.50

180 fős csapatkép készítése 

17.30

Eredményhirdetés

18.00

Török Sasfiókák

-

Kastélydombi Párducok

20-18 (6-10, 2-4, 12-4)

Tóth Janka 9, Végső Dalma 4,                      Hídvéghy-H. Noémi 3, Csákvári Enikő 2,           Szűcs Orsolya 2 pont

Mismás Kata 5, Bodó Emma 3, Maróti Szilvia 3, Arapatsakou Maria 3, Jezerniczky Lelle 2,            Kiss Csenge 2 pont

18.18

Kastélydombi Párducok

-

Hajósi Delfinhajó

11-27 (2-16, 3-5, 6-6)

Arapatsakou Maria 5, Bodó Emma 4,              Mismás Kata 1, Kiss Csenge 1 pont

Mezei Virág 17, László Lívia 5, Turján Inez 3,  Pekarek Boglárka 1, Magyari Szófia 1 pont 

18.36

Hajósi Delfinhajó

-

Török Sasfiókák

11-22 (4-8, 3-4, 4-10)

Magyari Szófia 5, Adrigán Alexa 3, Turján Inez 2,  Pekarek Boglárka 1 pont 

Hídvéghy-H. Noémi 7, Tóth Janka 7,                 Végső Dalma 3, Szűcs Orsolya 3,                     Csákvári Enikő 2 pont

18.54

Dobóverseny A és B csoportoknak

19.12

Képzés A és B csoportoknak

19.30

Eredményhirdetés


"A"Török SasfiókákKastélydombi PárducokHajósi Delfinhajó
1.Bagyinszki Dalma2008.1.Arapatsakou Maria2008.1.Adrigán Alexa2008.
2.Csákvári Enikő2008.2.Bodó Emma2008.2.László Lívia2008.
3.Hídvéghy-Harangozó Noémi2008.3.Maróti Szilvia2008.3.Magyari Szófia2008.
4.Szűcs Orsolya2008.4.Jezerniczky Lelle2009.4.Mezei Virág2008.
5.Tóth Janka2008.5.Kiss Csenge2009.5.Pekarek Boglárka2008.
6.Benke Adél2009.6.Laurencsik Júlia2009.6.Turján Inez2008.
7.Végső Dalma2009.7.Mismás Kata2009.Edző: Schneiker Ádám
Edző: Herczeg Éva8.Petrányi Blanka2009.   
   9.Szabó Liza2009.   
   Edző: Husztiné Zentai Mária   
"B"Török Sastojások Gyulai Tigrisek Gulner Pandák 
1.Bajusz Eszter2008.1.Arnóth Karina2008.1.Felföldi Jázmin2008.
2.Budai Veronika2008.2.Arnóth Szabina2008.2.Szabó Luca2008.
3.Kovács Boglárka2008.3.Béres Orsolya2008.3.Szalkai Hanga2008.
4.Labancz Eszter2008.4.Demeter Anna2008.4.Székely Dóra2008.
5.Macher Renáta2008.5.Nagy Regina2008.5.Szénási Júlia2008.
6.Árvay Zsófia2009.6.Varga Renáta2008.6.Varjú Petra2008.
7.Bodorlai Boglárka2009.7.Hersics Bettina2009.7.Varjú Réka2008.
8.Szabó Enikő2009.8.Lauf Emese2009.8.Houlani-Mashri Luna2009.
Edző: Herczeg Éva9.Németh Boglárka2009.9.Kiszel Enikő2009.
   Edző: Lotharidesz Katalin10.Selmeci Melinda2009.
      Edző: Zsámboki Rita
"C"Hajósi Kosárfonók Gyulai Manók Lázáros Manók Pán Cicák
1.Lakatos Kinga2008. 1.Kiss Villő2009. 1.Dévényi Dalma2008. 1.Köllner Bianka2008.
2.Ajtai Hanna2009. 2.Kornfeld Fanni2009. 2.Kanyó Tamara2009. 2.Zsoldos Abigél2008.
3.Barabás Anna2009. 3.Kovács Adrienn2009. 3.Kis Alíz2009. 3.Assenbrenner Anna2009.
4.Gunda Flóra2009. 4.Szabella Dalma2009. 4.Martin Száva2009. 4.Assenbrenner Zita2009.
5.Kis Diána2009. 5.Szabó Jázmin2009. 5.Mód Boglárka2009. 5.Halasi Abigél2009.
6.Suba Alexandra Maya2009. 6.Eindlein Gerda2010. Edző: Vörös-Hornyák Zsuzsanna 6.Repka Anna2009.
7.Széll Csenge2010. 7.Németh Gréta2010.     7.Szabó Petra2009.
Edző: Schneiker Ádám Edző: Lotharidesz Katalin     8.Szarvas Fanni2009.
            9.Morina Alina2010.
            10.Szajkó Aida2010.
      Edző: Nickné Rohony Erzsébet
"D"Gyulai MinikCsontváry KistigrisekKastélydombi PárduckölykökGyáli Amazonok
1.Éberlein Ildikó2009.1.Haáz Brenda2010.1.Bella Regina2009.1.Farkas Kinga2008.
2.Kóczé Emese2010.2.Heisz Petra2010.2.Letenyei Léna2009.2.Mezei Boglárka2008.
3.Maslenka Petra2010.3.Kovács-Bartus Larina2010.3.Szemán Lujza2009.3.Bíró Tünde2009.
4.Pataki Panka2010.4.Németh Veronika2010.4.Bigus Nóra2010.4.Balogh Eszter2010.
5.Philipp Szonja2010.5.Szinay Anna Dóra2010.5.Király Rebeka2010.5.Horváth Bernadett2010.
6.Schwáb Viktória2010.6.Soltész Noa2011.6.Ozoroczky Viktória2010.6.Kunkli Inez2011.
7.Szikora Bonita2010.Edző: Bessenyei Emese7.Trostovszky Lea2010.Edző: Sáhi László
8.Tömöri Brenda2010.   8.Vidák Norina2010.   
9.Gomán Mercédesz2011.   9.Szemán Alíz2012.   
10.Nagy Zsófia2011.   Edző: Husztiné Zentai Mária   
Edző: Lotharidesz Katalin   
Gulner Panda BocsokCsontváry Minitigrisek
1.Balogh Boglárka2010.1.Horty Dorottya Liliána2010.
2.Ferencz Boglárka2010.2.Horváth Angéla2010.
3.Ploveczki Viktória2010.3.Jámpa Imola Lujza2010.
4.Székely Lilla2010.4.Kardos Luca2010.
5.Tamássy Zoé2010.5.Makula Virginia Anita2010.
Edző: Zsámboki Rita6.Pátkai Zoé2010.
   7.Tóth Luca2010.
 Edző: Bessenyei Emese