Bemutatkozás Vezetők, Edzők Edzések Helyszínek English Friss hírek
KezdőoldalCsapatainkIskolai bázisainkX. Törpilla Kupa1. forduló2. forduló3. forduló4. forduló5. forduló6. forduló7. forduló8. fordulóMini válogatottJátékvezetőknekSportetikaTanulmányi szabályozás50 órás közösségi szolgálatKéptárTörök KupaMKOSZ UP szabályokMKOSZ Fegyelmi SzabályzatUtánpótlás EB, VB 2005-tőlTAOSportpálya-vonalazásLinkek

2. forduló: 2017. november 17. (péntek) 15.00-19.45


"A" csoport

"B" csoport

"C" csoport


1.

Hajósi Delfinhajó

Gulner Pandák

Gyulai Manók


2.

Török Sasfiókák

Gyulai Tigrisek

Lázáros Manók


3.

Török Sastojások

Kastélydombi Párducok

Hajósi Kosárfonók








"E" csoport

"F" csoport

"G" csoport

"H" csoport

1.

Kastélydombi Párduckölykök

Gyáli Amazonok

Gyulai Picik

Török Sasbébik

2.

Gulner Panda Bocsok

Török Sascsibék

Csontváry Kistigrisek

Gyáli Apródok

3.

Pán Cicák

 

Csontváry Minitigrisek

Gyulai Minik


1. pálya

15.00

Török Sasbébik

-

Gyáli Apródok

16-12 (8-8, 4-2,4-2)

Darabos Bettina 5, Kuti Jázmin 3, Szlávik Lili 2, Szabó Kamilla 2, Varga Barbara 2, Bencze Ilona 1, Szalai Krisztina 1 pont

Balogh Nikol 5, Kovács Klaudia 4, Horváth Barbara 2, Gagna Kamilla 1 pont

15.18

Gyulai Picik

-

Csontváry Kistigrisek

16-10 (2-6, 4-2,10-2)

Maslenka Petra 9, Schwáb Viktória 3,                Tömöri Brenda 3, Kisbalázs Izabella 1 pont

Heisz Petra 5, Soltész Nóra 5 pont

15.36

Gyulai Minik

-

Gyáli Apródok

11-11 (4-4, 5-1,2-6)

Pataki Panka 5, Nagy Zsófia 3, Éberlein Ildikó 1,  Ilyés Erzsébet 1, Gász Alberta 1 pont

Balogh Nikol 7, Horváth Barbara 2,                     Gagna Kamilla 2 pont

15.54

Csontváry Kistigrisek

-

Csontváry Minitigrisek

7-7 (2-2, 3-3,2-2)

Heisz Petra 3, Haáz Brenda 3,                              Németh Veronika 1 pont

Makula Virginia 2, Horváth Angéla 2, Tóth Luca 1, Horty Dorottya 1, Pátkai Zoé 1 pont

16.12

Török Sasbébik

-

Gyulai Minik

9-10 (2-0, 3-4,4-6)

Varga Barbara 5, Kuti Jázmin 3, Bajusz Enikő 1 pont

Nagy Zsófia 5, Kóczé Emese 2, Ilyés Erzsébet 1, Gomán Mercédesz 1, Éberlein Ildikó 1 pont

16.30

Csontváry Minitigrisek

-

Gyulai Picik

5-21 (2-4, 3-7,0-10)

Horváth Angéla 2, Jámpa Imola 1, Tóth Luca 1,  Horty Dorottya 1 pont

Tömöri Brenda 11, Maslenka Petra 5, Tóth Anna 1, Kisbalázs Izabella 1, Schwáb Viktória 1,               Philipp Szonja 1, Kaszaky Jetta 1 pont

16.48

Sorverseny

17.05

Eredményhirdetés

17.15

-

-

-

17.33

Gyulai Manók

-

Lázáros Manók

10-19 (2-8, 2-3,6-8)

Kiss Villő 8, Némerth Gréta 1, Kornfeld Fanni 1 pont

Szabó Nóra 7, Balogh Boglárka 6, Csordás Glória 3, Kis Alíz 2, Kanyó Tamara 1 pont

17.51

Gyulai Tigrisek

-

Kastélydombi Párducok

19-19 (6-10, 5-1,8-8)

Demeter Anna 7, Nagy Regina 6, Arnóth Szabina 3,  Arnóth Karina 1, Hersics Bettina 1,                            Lauf Emese 1 pont                         

Arapatsakou Maria 15, Petrányi Blanka 2,             Kiss Csenge 2 pont

18.09

Török Sasfiókák

-

Török Sastojások

7-11 (1-3, 4-2,2-6)

Végső Dalma 3, Csákvári Enikő 2,                   Hidvéghy-Harangozó Noémi 2 pont

Labancz Eszter 7, Sáhi Eszter 2, Kovács Boglárka 1, Bodorlai Boglárka 1 pont 

18.27

Gyulai Manók

-

Hajósi Kosárfonók

11-28 (8-14, 3-4,0-10)

Kiss Villő 5, Kovács Adrienn 3, Szabó Jázmin 2, Némerth Gréta1 pont

Ajtai Hanna 7, Kis Diána 6, Gunda Flóra 5,          Barabás Anna 4, Széll Csenge 3,                        Ruzsa Nikolett 3 pont

18.45

Dobóverseny

18.44

Képzés

18.45

Eredményhirdetés

2. pálya

15.00

Kastélydombi Párduckölykök

-

Gulner Panda Bocsok

7-6 (2-2, 2-0,3-4)

Trostovszky Lea 3, Szemán Lujza 2,                Szemán Alíz 2 pont

Tamássy Zoé 4, Székely Lilla 2 pont

15.18

Gyáli Amazonok

-

Török Sascsibék

3-30 (2-16, 1-2,0-12)

Bíró Tünde 2, Farkas Kinga 1 pont

Ruthner Johanna 13, Szabó Enikő 7, Takács Emili 4, Kácser Adrienn 4, Kovács Boglárka 2 pont

15.36

Gulner Panda Bocsok

-

Pán Cicák

12-7 (4-0, 2-2,6-5)

Tamássy Zoé 6, Ploveczki Viktória 5,                  Balogh Boglárka 1 pont

Assenbrenner Anna 3, Zsoldos Abigél 3,            Szajkó Aida 1 pont

15.54

Török Sascsibék

-

Gyáli Amazonok

18-4 (8-0, 4-2,6-2)

Szabó Enikő 5, Takács Emili 5, Kácser Adrienn 4, Ruthner Johanna 3, Tóth Leonetta 1 pont

Mezei Boglárka 3, Bíró Tünde 1 pont

16.12

Pán Cicák

-

Kastélydombi Párduckölykök

21-14 (6-5, 1-3,14-6)

Assenbrenner Zita 8, Assenbrenner Anna 4,        Szajkó Aida 4, Szabó Petra 2, Morina Alina 2, Zsoldos Abigél 1 pont

Szemán Lujza 10, Szemán Alíz 2, Király Rebeka 1,  Ozoroczky Viktória 1 pont

16.30

Gyáli Amazonok

-

Török Sascsibék

3-8 (2-4, 1-0,0-4)

Bíró Tünde 2, Tóth Jázmin 1 pont

Szabó Enikő 2, Kovács Boglárka 2,                   Kácser Adrienn 2, Ruthner Johanna 2 pont

16.50

Sorverseny

17.05

Eredményhirdetés

17.15

Hajósi Delfinhajó

-

Török Sasfiókák

12-11 (4-0, 2-3,6-8)

Mezei Virág 9, László Lívia 2, Turján Inez 1 pont

Csákvári Enikő 4, Szűcs Orsolya 3,                  Hídvégi H. Noémi 2, Végső Dalma 1,                 Bagyinszki Dalma 1 pont

17.33

Hajósi Delfinhajó

-

Török Sastojások

9-9 (2-6, 3-3,4-0)

Turján Inez 5, Magyari Szófia 3, Mezei Virág 1 pont

Bodorlai Boglárka 4, Sáhi Eszter 3, Árvay Zsófia 1, Bajusz Eszter 1, 

17.51

Hajósi Kosárfonók

-

Lázáros Manók

16-21 (8-8, 4-3,4-10)

Barabás Anna 9, Kis Diána 3, Ajtai Hanna 2,   Lakatos Kinga 1, Gunda Flóra 1 pont

Szabó Nóra 7, Kanyó Tamara 4, Balogh Boglárka 4, Kis Alíz 3, Mód Boglárka 3 pont

18.09

Gulner Pandák

-

Gyulai Tigrisek

15-16 (8-6, 5-4,2-6)

Szénási Júlia 5, Székely Dóra 3, Varjú Réka 2,   Varjú Petra 2, Szabó Luca 1, Selmeci Melinda 1, Houlani-Masri Luna 1 pont

Demeter Anna 7, Arnóth Szabina 3,                  Hersics Bettina 3, Nagy Regina 2,                       Arnóth Karina 1 pont

18.27

Gulner Pandák

-

Kastélydombi Párducok

15-18 (2-12, 5-2,8-4)

Szalkai Hanga 5, Houlani-Masri Luna 3,               Varjú Réka 2, Felföldi Jázmin 2, Selmeci Melinda 1, Szabó Luca 1, Székely Dóra 1 pont

Arapatsakou Maria 16, Laurencsik Júlia 1, Jezerniczki Lelle 1 pont

18.45

Dobóverseny

18.44

Képzés

18.45

Eredményhirdetés



"A"Hajósi DelfinhajóTörök SastojásokTörök Sasfiókák
1.Adrigán Alexa2008.1.Bajusz Eszter2008.1.Bagyinszki Dalma2008.
2.László Lívia2008.2.Árvay Zsófia2009.2.Csákvári Enikő2008.
3.Magyari Szófia2008.3.Bodorlai Boglárka2009.3.Hidvéghy-H. Noémi2008.
4.Mezei Virág2008.4.Sáhi Eszter2009.4.Szűcs Orsolya2008.
5.Pekarek boglárka2008.Edző: Herczeg Éva5.Benke Adél2008.
6.Turján Inez2008.   6.Végső Dalma2009.
Edző: Schneiker Ádám   Edző: Herczeg Éva
"B"Gulner PandákGyulai TigrisekKastélydombi Párducok
1.Felföldi Jázmin2008.1.Arnóth Karina2008.1.Arapatsakou Maria2008.
2.Houlani-Masri Luna2008.2.Arnóth Szabina2008.2.Bodó Emma2008.
3.Szabó Luca2008.3.Demeter Anna2008.3.Maróti Szilvia2008.
4.Szalkai Hanga2008.4.Nagy Regina2008.4.Laurencsik Júlia2009.
5.Székely Dóra2008.5.Varga Renáta2008.5.Petrányi Blanka2009.
6.Szénási Júlia2008.6.Hersics Bettina2009.6.Jezerniczky Lelle2009.
7.Varjú Petra2008.7.Lauf Emese2009.7.Szabó Liza2009.
8.Varjú Réka2008.Edző:  Lotharidesz Katalin8.Mismás Kata2009.
9.Selmeci Melinda2009.   9.Kiss Csenge2009.
Edző:  Zsámboki Rita   Edző:  Husztiné Zentai Mária
"C"Gyulai ManókLázáros ManókHajósi Kosárfonók
1.Kiss Villő2009.1.Balogh Boglárka2008.1.Lakatos Kinga2008.
2.Kovács Adrienn2009.2.Szabó Nóra2008.2.Ajtai Hanna2009.
3.Kornfeld Fanni2009.3.Mód Boglárka2009.3.Barabás Anna2009.
4.Szabella Dalma2009.4.Kis Alíz2009.4.Gunda Flóra2009.
5.Szabó Jázmin2009.5.Kanyó Tamara2009.5.Kis Diána2009.
6.Eindlein Gerda2010.6.Csordás Glória2010.6.Ruzsa Nikolett2009.
7.Németh Gréta2010.Edző: Vörös-Hornyák Zsuzsanna7.Suba Alexandra2009.
Edző: Lotharidesz Katalin   8.Széll Csenge2010.
      9.Domokos Ramóna2011.
    Edző:  Schneiker Ádám
"E"Kastélydombi PárduckölykökGulner Panda BocsokPán Cicák
1.Bella Regina2009.1.Tamássy Zoé2010.1.Zsoldos Abigél2008.
2.Letenyei Léna2009.2.Székely Lilla2010.2.Assenbrenner Anna2009.
3.Szemán Lujza2009.3.Ploveczki Viktória2010.3.Assenbrenner Zita2009.
4.Bigus Nóra2010.4.Balogh Boglárka2010.4.Szabó Petra2009.
5.Király Rebeka2010.5.Miklós Anna2010.5.Morina Alina2010.
6.Ozoroczky Viktória2010.6.Ferencz Boglárka2010.6.Szajkó Aida2010.
7.Trostovszky Lea2010.Edző:  Zsámboki RitaEdző: Nickné Rohony Erzsébet
8.Vidák Norina2010.      
9.Szemán Alíz2012.      
Edző: Husztiné Zentai Mária    
"F"Gyáli AmazonokTörök Sascsibék
1.Farkas Kinga2008.1.Egri Tímea2009.
2.Mezei Boglárka2008.2.Kácser Adrienn2009.
3.Bíró Tünde2009.3.Kovács Boglárka2009.
4.Balogh Eszter2010.4.Ruthner Johanna2009.
5.Domán Noémi2011.5.Szabó Enikő2009.
Edző:  Sáhi László6.Tóth Leonetta2009.
 7.Takács Emili2010.
   Edző:  Herczeg Éva
"G"Gyulai PicikCsontváry KistigrisekCsontváry Minitigrisek
1.Kisbalázs Izabella2009.1.Haáz Brenda2010.1.Horty Dorottya2010.
2.Kaszaky Jetta2010.2.Heisz Petra2010.2.Horváth Angéla2010.
3.Maslenka Petra2010.3.Kovács-Bartus Larina2010.3.Jámpa Imola2010.
4.Philipp Szonja2010.4.Németh Veronika2010.4.Makula Virginia2010.
5.Schwáb Viktória2010.5.Szinay Anna2010.5.Pátkai Zoé2010.
6.Tömöri Brenda2010.6.Soltész Noa2011.6.Tóth Luca2010.
7.Sárközi Zsófia2011.Edző: Bessenyei EmeseEdző: Bessenyei Emese
8.Tóth Anna2011.      
Edző:  Lotharidesz Katalin      
"H"Török SasbébikGyáli ApródokGyulai Minik
1.Varga Barbara2009.1.Balogh Nikol2009.1.Éberlein Ildikó2009.
2.Darabos Bettina2010.2.Endrődi Rebeka2009.2.Gász Alberta2010.
3.Kuti Jázmin2010.3.Horváth Barbara2009.3.Kóczé Emese2010.
4.Bajusz Enikő2011.4.Gagna Kamilla2010.4.Pataki Panka2010.
5.Bencze Ilona2011.5.Kovács Klaudia2010.5.Szikora Bonita2010.
6.Szabó Kamilla2011.6.Simon Boglárka2010.6.Gomán Mercédesz2011.
7.Szalai Krisztina2011.Edző: Sáhi László7.Ilyés Erzsébet2011.
8.Szlávik Lili2011.   8.Nagy Zsófia2011.
Edző:  Herczeg Éva   Edző: Lotharidesz Katalin