Bemutatkozás Vezetők, Edzők Edzések Helyszínek English Friss hírek
KezdőoldalCsapatainkIskolai bázisainkXI. Törpilla KupaMini válogatottJátékvezetőknekSportetikaTanulmányi szabályozás50 órás közösségi szolgálatKéptárTörök KupaMKOSZ UP szabályokMKOSZ Fegyelmi SzabályzatUtánpótlás EB, VB 2005-tőlTAOSportpálya-vonalazásLinkek

3. forduló: 2017. december 15. (péntek) 15.00-20.00

"A" csoport

1.

Hajósi Delfinhajó

2.

Török Sasfiókák

3.

Gyulai Tigrisek

"B" csoport

"C" csoport

"D" csoport

"E" csoport

1.

Gyulai Manók

Gyáli Amazonok

Gyulai Picik

Török Sasbébik

2.

Lázáros Manók

Török Sascsibék

Csontváry Kistigrisek

Gyáli Apródok

3.

Hajósi Kosárfonók

Pán Cicák

Csontváry Minitigrisek

Lázáros Minik

4.

Gulner Pandák

Gulner Panda Bocsok

Gyulai Minik

Kastélydombi Párduckölykök



1. pálya

15.00

Török Sasbébik

-

Kastélydombi Párduckölykök

11-35 (4-18, 1-3, 6-14)

Kuti Jázmin Anna 6, Szabó Kamilla 5 pont

Trostovszky Lea 15, Szemán Alíz 11, Bella Regina 9 pont

15.18

Gyáli Apródok

-

Lázáros Minik

2-3 (0-0, 0-1, 2-2)

Kovács Klaudia Mira 2 pont

Monori Luca 2, Polach Júlia 1 pont

15.36

Lázáros Minik

-

Török Sasbébik

0-3 (0-0, 0-1, 0-2)

Kuti Jázmin Anna 2, Szlávik Lili 1 pont

15.54

Kastélydombi Párduckölykök

-

Gyáli Apródok

10-11 (6-6, 2-1, 2-4)

Trostovszky Lea 9, Szemán Alíz 1 pont

Kovács Klaudia Mira 7, Domán Noémi 4 pont

16.12

Sorverseny

16.30

Eredményhirdetés

16.48

Gyáli Amazonok

-

Török Sascsibék

22-5 (8-4, 2-1, 12-0)

Farkas Kinga 13, Bíró Tünde 3, Balogh Eszter 2, Balogh Nikol 2, Tóth Jázmin 2 pont

Ruthner Johanna 3, Tóth Leonetta 2 pont

17.jún

Gulner Panda Bocsok

-

Pán Cicák

9-17 (2-8, 1-3, 6-6)

Tamássy Zoé 5, Miklós Amira 4 pont

Szabó Petra 7, Assenbrenner Anna 3, Assenbrenner Zita 2, Halasi Abigél 2, Szarvas Fanni 2, Szajkó Aida 1 pont

17.24

Török Sascsibék

-

Gulner Panda Bocsok

8-12 (2-10, 2-0, 4-2)

Ruthner Johanna 7, Tóth Leonetta 1 pont

Varjú Petra 10, Ploveczki Viktória 2 pont

17.42

Pán Cicák

-

Gyáli Amazonok

8-12 (2-2, 2-2, 4-8)

Assenbrenner Anna 6, Assenbrenner Zita 1, Morina Alina 1 pont

Farkas Kinga 4, Tóth Jázmin 4, Balogh Nikol 3, Bíró Tünde 1 pont

18.00

Dobóverseny

18.15

Eredményhirdetés

18.30

Hajósi Delfinhajó

-

Török Sasfiókák

12-15 (6-6, 4-1, 2-8)

Mezei Virág 5, Adrigán Alexa 3, László Lívia 3, Pekarek Boglárka 1 pont

Hidvéghy-H. Noémi 6, Labancz Eszter 3, Árvay Zsófia 2, Benke Adél 2, Szűcs Orsolya 2 pont

18.50

Török Sasfiókák

-

Gyulai Tigrisek

24-9 (14-4, 4-1, 6-4)

Benke Adél 8, Szűcs Orsolya 7, Labancz Eszter 4, Csákvári Enikő 3, Budai Veronika 1, Erdélyi Nikolett 1 pont

Demeter Anna 4, Nagy Regina 4, Arnóth Karina 1 pont

19.10

Gyulai Tigrisek

-

Hajósi Delfinhajó

17-10 (6-2, 1-2, 10-6)

Nagy Regina 8, Varga Renáta 4, Demeter Anna 2, Arnóth Karina 2, Hersics Bettina 1 pont

Mezei Virág 5, Magyari Szófia 4, László Lívia 1pont

19.30

Dobóverseny

19.40

Képzés

20.00

Eredményhirdetés

2. pálya

15.00

Gyulai Picik

-

Csontváry Kistigrisek

7-10 (4-6, 1-2, 2-2)

Tömöri Brenda 5, Maslenka Petra 2 pont

Heisz Petra 7, Haáz Brenda 3 pont

15.18

Csontváry Minitigrisek

-

Gyulai Minik

4-11 (0-6, 4-1, 0-4)

Kardos Luca 1, Tóth Luca 1, Horváth Angéla 1, Makula Virginia Anita 1 pont 

Pataki Panka 8, Szikora Bonita 2, Ilyés Erzsébet 1 pont

15.36

Gyulai Picik

-

Csontváry Minitigrisek

7-4 (2-0, 3-2, 2-2)

Maslenka Petra 3, Sárközi Zsófia 2, Tömöri Brenda 1, Kisbalázs Izabella 1 pont

Makula Virginia Anita 2, Kardos Luca 1, Horváth Angéla 1 pont 

15.54

Csontváry Kistigrisek

-

Gyulai Minik

6-11 (2-4, 2-1, 2-6)

Heisz Petra 3, Németh Veronika 3 pont

Pataki Panka 8, Szikora Bonita 2, Nagy Zsófia 1 pont

16.12

Sorverseny

16.30

Eredményhirdetés

16.48

Gulner Pandák

-

Hajósi Kosárfonók

19-32 (8-16, 3-8, 8-8)

Varjú Réka 5, Szabó Luca 4, Szénási Júlia 4, Selmeci Melinda 2, Székely Dóra 2, Felföldi Jázmin 1, Varjú Petra 1 pont

Gunda Flóra 13, Ajtai Hanna 5, Barabás Anna 5, Kis Diána 4, Lakatos Kinga 1, Széll Csenge 1, Suba Alexandra 1, Domokos Ramóna 1, Ruzsa Nikolett 1 pont

17.jún

Lázáros Manók

-

Gyulai Manók

16-10 (10-4, 2-4, 4-2)

Szabó Nóra 11, Balogh Boglárka 3, Kis Alíz 2 pont

Kiss Villő 5, Németh Gréta 3, Béres Orsolya 1, Lauf Emese 1 pont

17.24

Hajósi Kosárfonók

-

Gyulai Manók

23-2 (10-0, 1-2, 12-0)

Ajtai Hanna 11, Gunda Flóra 6, Barabás Anna 4, Kis Diána 2 pont

Kiss Villő 1, Lauf Emese 1 pont

17.42

Gulner Pandák

-

Lázáros Manók

13-8 (2-6, 5-2, 6-0)

Szénási Júlia 5, Székely Dóra 3, Szalkai Hanga 3, Felföldi Jázmin 1, Selmeci Melinda 1 pont

Kis Alíz 3, Szabó Nóra 3, Balogh Boglárka 2 pont

18.00

Dobóverseny

18.15

Eredményhirdetés


"A"Hajósi Delfinhajó Gyulai Tigrisek Török Sasfiókák
1.Adrigán Alexa2008. 1.Arnóth Karina2008. 1.Bagyinszky Dalma2008.
2.László Lívia2008. 2.Arnóth Szabina2008. 2.Budai Veronika2008.
3.Magyari Szófia2008. 3.Béres Orsolya2008. 3.Csákvári Enikő2008.
4.Mezei Virág2008. 4.Demeter Anna2008. 4.Hidvéghy-Harangozó Noémi2008.
5.Pekarek Boglárka2008. 5.Nagy Regina2008. 5.Kovács Boglárka2008.
6.Turján Inez2008. 6.Hersics Bettina2009. 6.Labancz Eszter2008.
7.Kis Diána2009. 7.Lauf Emese2009. 7.Szűcs Orsolya2008.
Edző: Schneiker Ádám 8.Németh Boglárka2009. 8.Árvay Zsófia2009.
  9.Varga Renáta2009. 9.Benke Adél2009.
    Edző:  Lotharidesz Katalin 10.Bodorlai Boglárka2009.
    11.Erdélyi Nikolett2009.
        12.Macher Renáta2009.
        13.Sáhi Eszter2009.
      Edző: Herczeg Éva
   
"B"Gulner Pandák Hajósi Kosárfonók Lázáros Manók Gyulai Manók
1.Felföldi Jázmin2008. 1.Lakatos Kinga2008. 1.Balogh Boglárka2008. 1.Béres Orsolya2008.
2.Houlani-Masri Luna2008. 2.Ajtai Hanna2009. 2.Szabó Nóra2008. 2.Kiss Villő2009.
3.Szabó Luca2008. 3.Barabás Anna2009. 3.Kanyó Tamara2009. 3.Kornfeld Fanni2009.
4.Szalkai Hanga2008. 4.Gunda Flóra2009. 4.Kis Alíz2009. 4.Kovács Adrienn2009.
5.Székely Dóra2008. 5.Kis Diána2009. 5.Csordás Glória2010. 5.Lauf Emese2009.
6.Szénási Júlia2008. 6.Ruzsa Nikolett2009. Edző: Vörös-Hornyák Zsuzsanna 6.Eindlein Gerda2010.
7.Varjú Petra2008. 7.Suba Alexandra2009.     7.Németh Gréta2010.
8.Varjú Réka2008. 8.Széll Csenge2010.   Edző:  Lotharidesz Katalin
9.Selmeci Melinda2009. 9.Domokos Ramóna2011.        
Edző: Zsámboki Rita Edző: Schneiker Ádám    
   
"C"Gyáli Amazonok Török Sascsibék Gulner Panda Bocsok Pán Cicák
1.Farkas Kinga2008. 1.Egri Tímea2009. 1.Varjú Petra2008. 1.Köllner Bianka2008.
2.Tóth Jázmin2008. 2.Ruthner Johanna2009. 2.Balogh Boglárka2010. 2.Assenbrenner Anna2009.
3.Balogh Nikol2009. 3.Tóth Leonetta2009. 3.Ferencz Boglárka2010. 3.Assenbrenner Zita2009.
4.Bíró Tünde2009. 4.Albrecht Kincső2010. 4.Miklós Amira2010. 4.Halasi Abigél2009.
5.Balogh Eszter2010. 5.Takács Emili2010. 5.Ploveczki Viktória2010. 5.Szabó Petra2009.
Edző: Sáhi László Edző: Herczeg Éva 6.Székely Lilla2010. 6.Szarvas Fanni2009.
        7.Tamássy Zoé2010. 7.Baranyai Szonja2010.
        Edző: Zsámboki Rita 8.Morina Alina2010.
            Edző: Nickné Rohony Erzsébet
  
"D"Gyulai PicikCsontváry Kistigrisek Csontváry MinitigrisekGyulai Minik
1.Kisbalázs Izabella2009.1.Haáz Brenda2010. 1.Horváth Angéla2010.1.Gász Alberta Miruna2010.
2.Maslenka Petra2010.2.Heisz Petra2010. 2.Horty Dorottya Liliána2010.2.Pataki Panka2010.
3.Schwáb Viktória2010.3.Kovács-Bartus Larina2010. 3.Jámpa Imola Lujza2010.3.Szikora Bonita2010.
4.Tömöri Brenda2010.4.Németh Veronika2010. 4.Kardos Luca2010.4.Bolló Hajnalka2011.
5.Sárközi Zsófia2011.5.Szinay Anna Dóra2010. 5.Makula Virginia Anita2010.5.Ilyés Erzsébet2011.
Edző: Lotharidesz Katalin6.Soltész Noa2011. 6.Pátkai Zoé2010.6.Nagy Zsófia2011.
   Edző: Bessenyei Emese  7.Tóth Luca2010.Edző: Lotharidesz Katalin
     Edző: Bessenyei Emese   
 
"E"Török Sasbébik Gyáli Apródok Kastélydombi Párduckölykök Lázáros Minik
1.Varga Barbara2009. 1.Maczkó Laura2009. 1.Bella Regina2009. 1.Polach Júlia2010.
2.Kuti Jázmin Anna2010. 2.Gagna Kamilla2010. 2.Trostovszky Lea2010. 2.Monori Luca2010.
3.Bencze Ilona2011. 3.Kovács Klaudia Mira2010. 3.Szemán Alíz2012. 3.Sárosi Ildikó2010.
4.Szabó Kamilla2011. 4.Simon Boglárka2010. Edző: Husztiné Zentai Mária 4.Mező Dorka2010.
5.Szalai Krisztina2011. 5.Domán Noémi2011.     5.Papp Maja2010.
6.Szlávik Lili2011. 6.Kunkli Inez2011.   Edző: Vörös-Hornyák Zsuzsanna
Edző:  Herczeg Éva Edző: Sáhi László