Bemutatkozás Vezetők, Edzők Edzések Helyszínek English Friss hírek
KezdőoldalCsapatainkIskolai bázisainkX. Törpilla Kupa1. forduló2. forduló3. forduló4. forduló5. forduló6. forduló7. forduló8. fordulóMini válogatottJátékvezetőknekSportetikaTanulmányi szabályozás50 órás közösségi szolgálatKéptárTörök KupaMKOSZ UP szabályokMKOSZ Fegyelmi SzabályzatUtánpótlás EB, VB 2005-tőlTAOSportpálya-vonalazásLinkek

4. forduló: 2018. január 12. (péntek) 15.00-20.20

"A" csoport

1.

Hajósi Delfinhajó

2.

Török Sasfiókák

3.

Gyulai Tigrisek

4.

Kastélydombi Párducok

"B" csoport

"C" csoport

"D" csoport

"E" csoport

1.

Török Sastojások

Gyáli Amazonok

Gyulai Picik

Török Sasbébik

2.

Kastélydombi Párduckölykök

Török Sascsibék

Csontváry Kistigrisek

Gyáli Apródok

3.

Hajósi Kosárfonók

Pán Cicák

Csontváry Minitigrisek

Lázáros Minik

3.

Lázáros Manók

Gyulai Manók

Gyulai Minik

4.

Gulner Pandák

Gulner Panda Bocsok

 


1. pálya

15.00

Török Sasbébik

-

Lázáros Minik

6-4 (2-2, 0-2,4-0)

Darabos Bettina 4, Szalai Krisztina 2 pont

Bálint Fanni 3, Monori Luca 1 pont

15.18

Lázáros Minik

-

Gyáli Apródok

2-1 (0-0, 2-1,0-0)

Bálint Fanni 1, Polach Júlia 1 pont

Kunkli Inez 1 pont

15.36

Gyáli Apródok

-

Török Sasbébik

5-4 (4-2, 1-1,0-1)

Gagna Kamilla 3, Kovács Klaudia 2 pont

Darabos Bettina 2, Szalai Krisztina 1, Bajusz Enikő 1 pont

16.12

Dobóverseny

16.30

Eredményhirdetés

16.48

Pán Cicák

-

Gulner Panda Bocsok

12-15 (10-2, 2-1,0-12)

Szabó Petra 4, Szajkó Aida 3, Halasi Abigél 2, Szarvas Fanni 2, Repka Anna 1 pont

Bálint Bianka 11, Balogh Boglárka 4 pont

17.06

Gyulai Manók

-

Gyáli Amazonok

18-3 (6-2, 4-1,8-0)

Kiss Villő 7, Kovács Adrienn 7, Eindlein Gerda 3, Németh Gréta 1 pont

Bíró Tünde 2, Farkas Kinga 1 pont

17.24

Gulner Panda Bocsok

-

Török Sascsibék

6-10 (0-4, 1-0,5-6)

Bálint Bianka 5, Ploveczki Viktória 1 pont

Kécser Adrienn 4, Takács Emili 2, Albrecht Kincső 2, Kovács Kincső 2 pont

17.42

Gyáli Amazonok

-

Pán Cicák

10-6 (4-2, 2-2,4-2)

Balogh Nikol 5, Balogh Eszter 3, Farkas Kinga 2 pont

Assenbrenner Anna 2, Szabó Petra 2, Repka Anna 1, Szarvas Fanni 1 pont

18.00

Török Sascsibék

-

Gyulai Manók

3-16 (0-8, 3-2,0-6)

Ruthner Johanna 1, Egri Tímea 1, Kovács Kincső 1 pont

Kiss Villő 8, Eindlein Gerda 3, Kovács Adrienn 2, Szabó Jázmin 2, Németh Gréta 1 pont

18.15

Dobóverseny

18.30

Eredményhirdetés

18.45

Gyulai Tigrisek

-

Hajósi Delfinhajó

9-13 (4-4, 3-3,2-6)

Demeter Anna 3, Varga Renáta 2, Hersics Bettina 2, Arnóth Szabina 1, Arnóth Karina 1 pont

Mezei Virág 7, Gunda Flóra 3, Ajtai Hanna 2, Pekarek Boglárka 1 pont

19.05

Török Sasfiókák

-

Kastélydombi Párducok

33-8 (16-6, 3-0,14-2)

Labancz Eszter 12, Hidvéghy-Harangozó Noémi 7, Tóth Janka 7, Szűcs Orsolya 4, Csákvári Enikő 2, Budai Veronika 1 pont

Bodó Emma 8 pont

19.25

Hajósi Delfinhajó

-

Török Sasfiókák

14-22 (4-6, 4-6,6-10)

Adrigán Alexa 3, László Lívia 2, Magyari Szófia 2, Gunda Flóra 2, Ajtai Hanna 2, Pekarek Boglárka 1, Turján Inez 1, Barabás Anna 1 pont

Tóth Janka 7, Labancz Eszter 5, Kovács Boglárka 3, Szűcs Orsolya 3, Hidvéghy-Harangozó Noémi 2,   Csákvári Enikő 1, Bajusz Eszter 1 pont

19.45

Kastélydombi Párducok

-

Gyulai Tigrisek

11-21 (4-14, 1-3, 6-4)

Bodó Emma 11 pont

Demeter Anna 8, Nagy Regina 6, Németh Boglárka  2, Lauf Emese 2, Hersics Bettina 1, Béres Orsolya 1, Arnóth Karina 1 pont

20.05

20.20

Eredményhirdetés

2. pálya

15.00

Gyulai Minik

-

Csontváry Minitigrisek

8-2 (2-2, 4-0,2-0)

Szikora Bonita 3, Bolló Hajnalka 2, Pataki Panka 1, Nagy Zsófia 1, Gász Alberta 1 pont

Horty Dorottya 2 pont

15.18

Gyulai Picik

-

Csontváry Kistigrisek

8-4 (4-4, 0-0,4-0)

Maslenka Petra 2, Kisbalázs Izabella 2, Sárközi Zsófia 2, Tömöri Brenda 2 pont

Németh Veronika 2, Soltész Noa 2 pont

15.36

Csontváry Kistigrisek

-

Gyulai Minik

6-9 (6-6, 0-1,0-2)

Heisz Petra 6 pont

Nagy Zsófia 6, Szikora Bonita 2, Gomán Mercédesz 1 pont

15.54

Csontváry Minitigrisek

-

Gyulai Picik

2-6 (0-2, 2-0,0-4)

Horty Dorottya 1, Pátkai Zoé 1 pont

Tömöri Brenda 4, Kaszaky Jetta 2 pont

16.12

Dobóverseny

16.30

Eredményhirdetés

16.48

Lázáros Manók

-

Kastélydombi Párduckölykök

24-7 (10-0, 0-7,14-0)

Mód Boglárka 14, Balogh Boglárka 4, Szabó Nóra 4, Csordás Glória 2 pont

Vidák Norina 1, Király Rebeka 1, Trostovszky Lea 1, Bella Regina 1, Ozoroczky Viktória 1, Letenyei Léna 1, Szemán Alíz 1 pont

17.06

Kastélydombi Párduckölykök

-

Gulner Pandák

7-43 (2-26, 3-1,2-16)

Király Rebeka 2, Letenyei Léna 2, Bella Regina 1, Ozoroczky Viktória 1, Szemán Lujza 1 pont

Szabó Luca 8, Szalkai Hanga 8, Selmeci Melinda 8, Szénási Júlia 6, Székely Dóra 5, Felföldi Jázmin 4, Bálint Bianka 4 pont

17.24

Hajósi Kosárfonók

-

Lázáros Manók

5-12 (0-8, 3-2,2-2)

Kis Diána 2, Suba Alexandra 1, Széll Csenge 1, Gunda Flóra 1 pont

Szabó Nóra 6, Mód Boglárka 5, Balogh Boglárka 1 pont

17.42

Török Sastojások

-

Hajósi Kosárfonók

12-24 (6-10, 2-0,4-9)

Sáhi Eszter 4, Végső Dalma 4, Bodorlai Boglárka 3, Bíró Tünde 1 pont

Gunda Flóra 15, Ajtai Hanna 5, Barabás Anna 3, Kis Diána 1 pont

18.00

Gulner Pandák

-

Török Sastojások

17-10 (4-6, 5-2,8-2)

Bálint Bianka 7, Selmeci Melinda 5, Szabó Luca 3, Szénási Júlia 1, Varjú Petra 1 pont

Bodorlai Boglárka 6, Végső Dalma 3, Sáhi Eszter 1 pont

18.15

Dobóverseny

18.30

Eredményhirdetés



"A"Gyulai Tigrisek Hajósi Delfinhajó Török Sasfiókák Kastélydombi Párducok
1.Arnóth Karina2008. 1.Adrigán Alexa2008. 1.Bajusz Eszter2008. 1.Arapatsakou Maria2008.
2.Arnóth Szabina2008. 2.László Lívia2008. 2.Budai Veronika2008. 2.Bodó Emma2008.
3.Béres Orsolya2008. 3.Magyari Szófia2008. 3.Csákvári Enikő2008. 3.Maróti Szilvia2008.
4.Demeter Anna2008. 4.Mezei Virág2008. 4.Hidvéghy-Harangozó Noémi2008. 4.Laurencsik Júlia2009.
5.Hersics Bettina2009. 5.Pekarek Boglárka2008. 5.Kovács Boglárka2008. 5.Petrányi Blanka2009.
6.Lauf Emese2009. 6.Turján Inez2008. 6.Labancz Eszter2008. 6.Jezerniczky Lelle2009.
7.Nagy Regina 2009. 7.Ajtai Hanna2009. 7.Szűcs Orsolya2008. 7.Szabó Liza2009.
8.Németh Boglárka2009. 8.Barabás Anna2009. 8.Tóth Janka2008. 8.Mismás Kata2009.
9.Varga Renáta2009. 9.Gunda Flóra2009. Edző: Herczeg Éva 9.Kiss Csenge2009.
Edző:Lotharidesz Katalin 10.Kis Diána2009.     Edző: Husztiné Zentai Mária
    11.Széll Csenge2010.        
    Edző: Schneiker Ádám        
    
"B"Lázáros Manók Kastélydombi Párduckölykök Gulner Pandák Török Sastojások
1.Balogh Boglárka2008. 1.Bella Regina2009. 1.Bálint Bianka2008. 1.Bíró Tünde2009.
2.Szabó Nóra2008. 2.Letenyei Léna2009. 2.Felföldi Jázmin2008. 2.Bodorlai Boglárka2009.
3.Kanyó Tamara2009. 3.Szemán Lujza2009. 3.Szabó Luca2008. 3.Sáhi Eszter2009.
4.Mód Boglárka2009. 4.Bigus Nóra2010. 4.Szalkai Hanga2008. 4.Végső Dalma2009.
5.Csordás Glória2010. 5.Király Rebeka2010. 5.Székely Dóra2008. Edző: Herczeg Éva
Edző: Vörös-Hornyák Zsuzsanna 6.Ozoroczky Viktória2010. 6.Szénási Júlia2008.    
    7.Trostovszky Lea2010. 7.Varjú Petra2008.    
    8.Vidák Norina2010. 8.Varjú Réka2008.    
    9.Szemán Alíz2012. 9.Selmeci Melinda2009.    
    Edző:  Husztiné Zentai Mária Edző: Zsámboki Rita  
   
Hajósi Kosárfonók   
1.Lakatos Kinga2008.   
2.Ajtai Hanna2009.   
3.Barabás Anna2009.   
4.Gunda Flóra2009.   
5.Kis Diána2009.   
6.Ruzsa Nikolett2009.   
7.Suba Alexandra2009.   
8.Széll Csenge2010.   
9.Domokos Ramóna2011.   
Edző:  Schneiker Ádám   
   
"C"Pán Cicák Gulner Panda Bocsok Gyulai Manók Gyáli Amazonok 
1.Zsoldos Abigél2008. 1.Bálint Bianka2008. 1.Kiss Villő2009. 1.Farkas Kinga2008.
2.Assenbrenner Anna2009. 2.Balogh Boglárka2010. 2.Kovács Adrienn2009. 2.Balogh Nikol2009.
3.Assenbrenner Zita2009. 3.Ferencz Boglárka2010. 3.Szabó Jázmin2009. 3.Bíró Tünde2009.
4.Halasi Abigél2009. 4.Ploveczki Viktória2010. 4.Eindlein Gerda2010. 4.Endrődi Rebeka2009.
5.Repka Anna 2009. 5.Székely Lilla2010. 5.Németh Gréta2010. 5.Balogh Eszter2010.
6.Szabó Petra2009. Edző: Zsámboki Rita Edző: Lotharidesz Katalin Edző: Sáhi László
7.Szarvas Fanni2009.          
8.Baranyai Szonja2010.            
9.Morina Alina2010.          
10.Szajkó Aida2010.        
Edző: Nickné Rohony Erzsébet          
   
Török Sascsibék   
1.Egri Tímea2009.   
2.Kácser Adrienn2009.   
3.Kovács Kincső2009.   
4.Ruthner Johanna2009.   
5.Tóth Leonetta2009.   
6.Albrecht Kincső2010.   
7.Takács Emili2010.   
Edző: Herczeg Éva   
    
    
      
   
"D"Gyulai Minik Gyulai Picik Csontváry Minitigrisek Csontváry Kisitigrisek
1.Gász Alberta Miruna2010. 1.Kisbalázs Izabella2009. 1.Horváth Angéla2010. 1.Haáz Brenda2010.
2.Pataki Panka2010. 2.Kaszaky Jetta2010. 2.Horty Dorottya Liliána2010. 2.Heisz Petra2010.
3.Szikora Bonita2010. 3.Maslenka Petra2010. 3.Jámpa Imola Lujza2010. 3.Kovács-Bartus Larina2010.
4.Bolló Hajnalka2011. 4.Schwáb Viktória2010. 4.Kardos Luca2010. 4.Németh Veronika2010.
5.Gomán Mercédesz2011. 5.Tömöri Brenda2010. 5.Makula Virginia Anita2010. 5.Szinay Anna Dóra2010.
6.Ilyés Erzsébet2011. 6.Sárközi Zsófia2011. 6.Pátkai Zoé2010. 6.Soltész Noa2011.
7.Nagy Zsófia2011. Edző:  Lotharidesz Katalin 7.Tóth Luca2010. Edző: Bessenyei Emese
Edző:  Lotharidesz Katalin     Edző: Bessenyei Emese  
   
"E"Török Sasbébik Lázáros Minik Gyáli Apródok 
1.Varga Barbara2009. 1.Árki Adrienne2009. 1.Horváth Barbara Aranka 2009. 
2.Darabos Bettina2010. 2.Bálint Fanni2009. 2.Maczkó Laura2009. 
3.Kuti Jázmin Anna2010. 3.Polach Júlia2010. 3.Gagna Kamilla2010. 
4.Bajusz Enikő2011. 4.Monori Luca2010. 4.Kovács Klaudia Mira2010. 
5.Bencze Ilona2011. 5.Sárosi Ildikó2010. 5.Simon Boglárka2010. 
6.Szabó Kamilla2011. 6.Papp Maja2010. 6.Domán Noémi2011. 
7.Szalai Krisztina2011. Edző: Vörös-Hornyák Zsuzsanna 7.Kunkli Inez2011. 
8.Szlávik Lili2011.     Edző:  Sáhi László 
Edző: Herczeg Éva