Bemutatkozás Vezetők, Edzők Edzések Helyszínek English Friss hírek
KezdőoldalCsapatainkIskolai bázisainkX. Törpilla Kupa1. forduló2. forduló3. forduló4. forduló5. forduló6. forduló7. forduló8. fordulóMini válogatottJátékvezetőknekSportetikaTanulmányi szabályozás50 órás közösségi szolgálatKéptárTörök KupaMKOSZ UP szabályokMKOSZ Fegyelmi SzabályzatUtánpótlás EB, VB 2005-tőlTAOSportpálya-vonalazásLinkek

5. forduló: 2018. február 2. (péntek) 15.00-20.20

"A" csoport

1.

Hajósi Delfinhajó

2.

Török Sasfiókák

3.

Gyulai Tigrisek

4.

Gulner Pandák

"B" csoport

"C" csoport

"D" csoport

"E" csoport

1.

Török Sastojások

Gyáli Amazonok

Gyulai Picik

Török Sasbébik

2.

Kastélydombi Párducok

Török Sascsibék

Csontváry Kistigrisek

Gyáli Apródok

3.

Hajósi Kosárfonók

Pán Cicák

Csontváry Minitigrisek

Lázáros Minik

4.

Lázáros Manók

Kastélydombi Párduckölykök

Gyulai Minik

5.

Gyulai Manók

Gulner Panda Bocsok

 

 


1. pálya

15.00

Török Sasbébik

-

Lázáros Minik

20-3 (14-0, 2-3,4-0)

Darabos Bettina 14, Kuti Jázmin 4, Szlávik Lili 1,  Varga Barbara 1 pont

Polach Júlia 1, Bálint Fanni 1, Gábor Manuéla 1 pont

15.18

Lázáros Minik

-

Gyáli Apródok

6-7 (2-0, 0-1, 4-6)

Árki Adrienne 2, Bálint Fanni 2, Gábor Manuéla 2 pont

Horváth Barbara 2, Simos Boglárka 2, Maczkó Laura 2, Gagna Kamilla 1 pont

15.36

Gyáli Apródok

-

Török Sasbébik

1-11 (0-2, 1-1, 0-8)

Horváth Barbara 1 pont

Darabos Bettina 6, Szlávik Lili 2, KutiJázmin 2, Szabó Kamilla 1 pont

16.12

Dobóverseny

16.30

Eredményhirdetés

16.48

Pán Cicák

-

Török Sascsibék

23-6 (10-2, 3-2, 10-2)

Szabó Petra 9, Repka Anna 9, Szarvas Fanni 5 pont

Takács Emili 2, Albrecht Kincső 2, Ruthner Johanna 1,  Egri Tímea 1 pont

17.06

Kastélydombi Párduckölykök

-

Gulner Panda Bocsok

3-17 (0-8, 3-1, 0-8)

Bigus Nóra 1, Szemán Alíz 1, Bella Regina 1 pont 

Tamássy Zoé 13, Székely Lilla 2, Ploveczki Viktória 2 pont

17.24

Török Sascsibék

-

Gyáli Amazonok

19-12 (4-2, 1-0, 16-10)

Szabó Enikő 10, Ruthner Johanna 5, Takács Emili 4, Egri Tímea 2 pont

Balogh Nikol 6, Farkas Kinga 2, Balogh Eszter 2, Sáhi Eszter 2 pont

17.42

Gulner Panda Bocsok

-

Pán Cicák

8-11 (2-8, 2-1, 4-2)

Tamássy Zoé 3, Ploveczki Viktória 3, Székely Lilla 2 pont

Szabó Petra 4, Repka Anna 3, Halasi Abigél 2, Morina Alina 2 pont

18.00

Gyáli Amazonok

-

Kastélydombi Párduckölykök

19-13 (12-2, 1-1, 6-10)

Bíró Tünde 6, Balogh Nikol 5, Farkas Kinga 4, Balogh Eszter 4 pont

Vidák Norina 5, Bigus Nóra 2, Szemán Alíz 2, Király Rebeka 2, Bella Regina 2 pont 

18.15

Dobóverseny

18.30

Eredményhirdetés

18.45

Gyulai Tigrisek

-

Török Sasfiókák

10-23 (0-12, 2-3, 8-8)

Demeter Anna 4, Béres Orsolya 3, Arnóth Szabina 2, Nagy Regina 1 pont

Tóth Janka 16, Szűcs Ors1olya 3, Hidvéghy-H. Noémi 2,  Budai Veronika 1, Csákvári Enikő 1 pont

19.05

Gulner Pandák

-

Hajósi Delfinhajó

4-10 (0-2, 2-4, 2-4)

Bálint Bianka 3, Varjú Réka 1 pont

Adrigán Alexa 3, Pekerek Boglárka 3, Barabás Anna 2, László Lívia 1, Turján Inez 1 pont

19.25

Hajósi Delfinhajó

-

Gyulai Tigrisek

9-12 (4-6, 3-4, 2-2)

Adrigán Alexa 5, László Lívia 2, Széll Csenge 1,  Turján Inez 1 pont

Demeter Anna 5, Arnóth Szabina 5, Varga Renáta 1, Nagy Regina 1 pont

19.45

Török Sasfiókák

-

Gulner Pandák

24-10 (16-2, 0-4, 8-4)

Tóth Janka 10, Hidvéghy-H. Noémi 6, Szűcs Orsolya 6, Budai Veronika 2 pont

Bálint Bianka 4, Szalkai Hanga 3, Szabó Luca 1, Varjú Réka 1, Seelmeci Melinda 1 pont

20.05

20.20

Eredményhirdetés

2. pálya

15.00

Gyulai Minik

-

Csontváry Minitigrisek

11-1 (8-0, 1-1, 2-0)

Szikora Bonita 6, Nagy Zsófia 4, Pataki Panka 1 pont

Jámpa Imola 1 pont

15.18

Gyulai Picik

-

Csontváry Kistigrisek

13-13 (4-8, 3-1,6-4)

Maslenka Petra 5, Tömöri Brenda 4, Sárközi Zsófia 3, Schwáb Viktória 1 pont

Heisz Petra 11, Soltész Nóra 2 pont

15.36

Csontváry Kistigrisek

-

Gyulai Minik

2-27 (0-18, 0-1,2-8)

Heisz Petra 2 pont

Nagy Zsófia 9, Pataki Panka 8, Szikora Bonita 8, Gász Alberta 2 pont

15.54

Csontváry Minitigrisek

-

Gyulai Picik

8-10 (4-4, 2-2, 2-4)

Jámpa Imola 4, Makula Virginia 3, Kardos Luca 1 pont

Tömöri Brenda 7, Schwáb Viktória 2, Kisbalázs Izabella 1 pont

16.12

Dobóverseny

16.30

Eredményhirdetés

16.48

Hajósi Kosárfonók

-

Kastélydombi Párducok

17-3 (6-0, 3-3, 8-0)

Barabás Anna 13, Ajtai Hanna 3, Domokos Ramóna 3 pont

Bodó Emma 1, Petrányi Blanka 1, Szabó Liza 1 pont

17.06

Török Sastojások

-

Gyulai Manók

27-0 (12-0, 3-0, 12-0)

Árvay Zsófia 11, Erdélyi Nikolett 9, Bodorlai Boglárka 4, Macher Renáta 3 pont

17.24

Lázáros Manók

-

Hajósi Kosárfonók

14-22 (4-6, 2-4, 8-12)

Erdélyi Nikolett 5, Árvay Zsófia 4, Csordás Glória 3, Kanyó Tamara 2 pont

Barabás Anna 9, Kis Diána 7, Ajtai Hanna 3, Széll Csenge 3 pont

17.42

Kastélydombi Párducok

-

Török Sastojások

5-16 (2-2, 3-2, 0-12)

Bodó Emma 3, Petrányi Blanka 1, Mismás Kata 1 pont

Erdélyi Nikolett 7, Árvay Zsófia 4, Macher Renáta 4, Bodorlai Boglárka 1 pont

18.00

Gyulai Manók

-

Lázáros Manók

4-15 (0-10, 2-1, 4-15)

Kovács Adrienn 3, Eindlein Gerda 1 pont

Mód Boglárka 10, Csordás Glória 3, Kanyó Tamara 2 pont

18.15

Dobóverseny

18.30

Eredményhirdetés



"A"Gyulai Tigrisek Hajósi Delfinhajó Török Sasfiókák Gulner Pandák
1.Arnóth Karina2008. 1.Adrigán Alexa2008. 1.Bajusz Eszter2008. 1.Bálint Bianka2008.
2.Arnóth Szabina2008. 2.László Lívia2008. 2.Budai Veronika2008. 2.Felföldi Jázmin2008.
3.Béres Orsolya2008. 3.Magyari Szófia2008. 3.Csákvári Enikő2008. 3.Szabó Luca2008.
4.Demeter Anna2008. 4.Mezei Virág2008. 4.Hidvéghy-Harangozó Noémi2008. 4.Szalkai Hanga2008.
5.Hersics Bettina2009. 5.Pekarek Boglárka2008. 5.Szűcs Orsolya2008. 5.Székely Dóra2008.
6.Lauf Emese2009. 6.Turján Inez2008. 6.Tóth Janka2008. 6.Szénási Júlia2008.
7.Nagy Regina 2009. 7.Ajtai Hanna2009. Edző: Herczeg Éva 7.Varjú Petra2008.
8.Németh Boglárka2009. 8.Barabás Anna2009.     8.Varjú Réka2008.
9.Varga Renáta2009. 9.Gunda Flóra2009.   9.Selmeci Melinda2009.
Edző:Lotharidesz Katalin 10.Kis Diána2009.     Edző: Zsámboki Rita
    11.Széll Csenge2010.        
  Edző: Schneiker Ádám        
"B"Lázáros Manók Kastélydombi Párducok Gyulai Manók Török Sastojások
1.Kanyó Tamara2009. 1.Bodó Emma2008. 1.Kiss Villő2009. 1.Erdélyi Nikolett2008.
2.Mód Boglárka2009. 2.Maróti Szilvia2008. 2.Kornfeld Fanni2009. 2.Árvay Zsófia2009.
3.Csordás Glória2010. 3.Jezerniczky Lelle2009. 3.Kovács Adrienn2009. 3.Benke Adél2009.
Edző: Vörös-Hornyák Zsuzsanna 4.Kiss Csenge2009. 4.Szabó Jázmin2009. 4.Bodorlai Boglárka2009.
    5.Mismás Kata2009. 5.Eindlein Gerda2010. 5.Macher Renáta2009.
  6.Petrányi Blanka2009. 6.Németh Gréta2010. Edző: Herczeg Éva
    7.Szabó Liza2009. Edző:  Lotharidesz Katalin  
    8.Szemán Lujza2009.        
    Edző:  Husztiné Zentai Mária        
Hajósi Kosárfonók
1.Lakatos Kinga2008.
2.Ajtai Hanna2009.
3.Barabás Anna2009.
4.Gunda Flóra2009.
5.Kis Diána2009.
6.Ruzsa Nikolett2009.
7.Suba Alexandra2009.
8.Széll Csenge2010.
9.Domokos Ramóna2011.
Edző:  Schneiker Ádám
"C"Pán Cicák Gulner Panda Bocsok Kastélydombi Párduckölykök Gyáli Amazonok 
1.Halasi Abigél2008. 1.Ferencz Boglárka2010. 1.Bella Regina2009. 1.Farkas Kinga2008.
2.Repka Anna 2009. 2.Miklós Amira2010. 2.Letenyei Léna2009. 2.Balogh Nikol2009.
3.Szabó Petra2009. 3.Ploveczki Viktória2010. 3.Vidák Norina2010. 3.Bíró Tünde2009.
4.Szarvas Fanni2009. 4.Székely Lilla2010. 4.Bigus Nóra2010. 4.Endrődi Rebeka2009.
5.Szilágyi Dorka2009. 5.Tamássy Zoé2010. 5.Király Rebeka2010. 5.Sáhi Eszter2009.
6.Baranyai Szonja2009. Edző: Zsámboki Rita 6.Ozoroczky Viktória2010. 6.Balogh Eszter2010.
Edző: Nickné Rohony Erzsébet   7.Trostovszky Lea2010. Edző: Sáhi László 
        8.Szemán Alíz2012.    
        Edző:  Husztiné Zentai Mária  
   
Török Sascsibék   
1.Egri Tímea2009.   
2.Kovács Kincső2009.   
3.Ruthner Johanna2009.   
4.Szabó Enikő2009.   
5.Tóth Leonetta2009.   
6.Albrecht Kincső2010.   
7.Takács Emili2010.   
Edző: Herczeg Éva     
    
"D"Gyulai Minik Gyulai Picik Csontváry Minitigrisek Csontváry Kisitigrisek
1.Gász Alberta Miruna2010. 1.Kisbalázs Izabella2009. 1.Horváth Angéla2010. 1.Haáz Brenda2010.
2.Pataki Panka2010. 2.Maslenka Petra2010. 2.Horty Dorottya Liliána2010. 2.Heisz Petra2010.
3.Szikora Bonita2010. 3.Schwáb Viktória2010. 3.Jámpa Imola Lujza2010. 3.Kovács-Bartus Larina2010.
4.Nagy Zsófia2011. 4.Tömöri Brenda2010. 4.Kardos Luca2010. 4.Németh Veronika2010.
5.Tóth Anna2011. 5.Sárközi Zsófia2011. 5.Makula Virginia Anita2010. 5.Szinay Anna Dóra2010.
Edző:  Lotharidesz Katalin Edző:  Lotharidesz Katalin 6.Pátkai Zoé2010. 6.Soltész Noa2011.
      7.Tóth Luca2010. Edző: Bessenyei Emese
      Edző: Bessenyei Emese  
"E"Török Sasbébik Lázáros Minik Gyáli Apródok
1.Varga Barbara2009. 1.Árki Adrienne2009. 1.Horváth Barbara Aranka 2009.
2.Darabos Bettina2010. 2.Bálint Fanni2009. 2.Maczkó Laura2009.
3.Kuti Jázmin Anna2010. 3.Gábor Manuéla2009. 3.Gagna Kamilla2010.
4.Bajusz Enikő2011. 4.Polach Júlia2010. 4.Simon Boglárka2010.
5.Szabó Kamilla2011. 5.Monori Luca2010. Edző:  Sáhi László
6.Szalai Krisztina2011. 6.Sárosi Ildikó2010.    
7.Szlávik Lili2011. Edző: Vörös-Hornyák Zsuzsanna    
Edző: Herczeg Éva