Bemutatkozás Vezetők, Edzők Edzések Helyszínek English Friss hírek
KezdőoldalCsapatainkIskolai bázisainkX. Törpilla Kupa1. forduló2. forduló3. forduló4. forduló5. forduló6. forduló7. forduló8. fordulóMini válogatottJátékvezetőknekSportetikaTanulmányi szabályozás50 órás közösségi szolgálatKéptárTörök KupaMKOSZ UP szabályokMKOSZ Fegyelmi SzabályzatUtánpótlás EB, VB 2005-tőlTAOSportpálya-vonalazásLinkek

6. forduló: 2018. március 9. (péntek) 15.00-20.20

"A" csoport

1.

Hajósi Delfinhajó

2.

Török Sasfiókák

3.

Gyulai Tigrisek

4.

Gulner Pandák

"B" csoport

"C" csoport

"D" csoport

"E" csoport

1.

Török Sastojások

Pán Cicák

Gyulai Picik

Török Sasbébik

2.

Hajósi Kosárfonók

Kastélydombi Párducok

Gyulai Minik

Gyáli Apródok

3.

Lázáros Manók

Gulner Panda Bocsok

Gyáli Amazonok

Lázáros Minik

4.

Gyulai Manók

Török Sascsibék

Kastélydombi P.kölykök


1. pálya

15.00

Török Sasbébik

-

Lázáros Minik

12-1 (8-0, 0-1, 4-0)

Darabos Bettina 12 pont

Mező Dorka 1 pont

15.18

Kastélydombi Párduckölykök

-

Gyáli Apródok

12-10 (6-2, 0-0, 6-8)

Szemán Lujza 8, Király Rebeka 4 pont

Kunkli Inez 4, Zsoldos Luca 4, Balogh Eszter 2 pont

15.36

Lázáros Minik

-

Kastélydombi Párduckölykök

12-7 (8-4, 2-1, 2-2)

Gábor Manuéla 7, Szabó Laura 2, Árki Adrienne 2, Papp Maja 1 pont

Szemán Lujza 5, Vidák Norina 2 pont

15.54

Gyáli Apródok

-

Török Sasbébik

4-13 (4-4, 0-3, 0-6)

Maczkó Laura 4 pont

Udvardi Mira 5, Darabos Bettina 4, Szabó Kamilla 2, Szalai Krisztina 1, Kuti Jázmin 1 pont

16.12

 Dobóverseny 

16.30

Eredményhirdetés

16.48

Kastélydombi Párducok

-

Gyulai Manók

7-12 (0-8, 3-2, 4-2)

Bodó Emma 3, Bigus Nóra 2, Petrányi Bianka 1, Mismás Kata 1 pont

Kiss Villő 9, Eindlein Gerda 2, Kornfeld Fanni 1 pont

17.06

Pán Cicák

-

Gulner Panda Bocsok

20-7 (8-4, 2-1, 10-2)

Halasi Abigél 6, Szarvas Fanni 5, Repka Anna 4, Assenbrenner Zita 2, Szabó Petra 2, Szilágyi Dorka 1 pont

Tamássy Zoé 4, Balogh Boglárka 3 pont

17.24

Gulner Panda Bocsok

-

Kastélydombi Párducok

11-27 (4-12, 1-3, 6-12)

Tamássy Zoé 10, Székely Lilla 1 pont

Petrányi Bianka 13, Bodó Emma 7, Mismás Kata 3, Bigus Nóra 2, Kiss Csenge 2 pont

17.42

Gyulai Manók

-

Pán Cicák

28-9 (14-4, 4-3, 10-2)

Kiss Villő 13, Kovács Adrienn 7, Eindlein Gerda 5, Kornfeld Fanni 3 pont

Assenbrenner Anna 4, Szabó Petra 3, Repka Anna 1, Szilágyi Dorka 1 pont

18.00

Kastélydombi Párducok

-

Pán Cicák

23-10 (16-2, 1-4, 6-4)

Bodó Emma 15, Mismás Kata 6, Petrányi Bianka 2 pont

Assenbrenner Anna 4, Assenbrenner Zita 2, Szabó Petra 1, Repka Anna 1, Szarvas Fanni 1, Baranyai Jázmin 1 pont

18.18

Gyulai Manók

-

Gulner Panda Bocsok

30-2 (8-0, 0-2, 18-0)

Kiss Villő 13, Kovács Adrienn 11, Eindlein Gerda 5, Kornfeld Fanni 1 pont

Tamássy Zoé 1, Habib Amina 1 pont

18.44

Eredményhirdetés

18.52

Gyulai Tigrisek

-

Gulner Pandák

19-10 (4-4, 1-2, 14-4)

Arnóth Karina 9, Demeter Anna 8, Nagy Regina 2 pont

Szabó Luca 7, Varjú Petra 2, Szalkai Hanga 1pont

19.10

Török Sasfiókák

-

Hajósi Delfinhajó

31-6 (12-2, 1-2, 18-2)

Labancz Eszter 13, Tóth Janka 8, Hídvéghy-H. Noémi 4, Szűcs Orsolya 4, Erdélyi Nikoletta 2 pont

Gunda Flóra 3, Adrigán Alexa 2, Magyri Szófia 1 pont

19.28

Hajósi Delfinhajó

-

Gulner Pandák

15-12 (8-0, 1-2, 6-10)

Mezei Virág 4, Gunda Flóra 4, Barabás Anna 3, Ajtai Hanna 2, Adrigán Alexa 2 pont

Szabó Luca 5, Felföldi Jázmin 3, Szalkai Hanga 2, Bálint Bianka 2 pont

19.45

Gyulai Tigrisek

-

Török Sasfiókák

12-26 (4-12, 0-4, 8-10)

Nagy Regina 6, Demeter Anna 4, Arnóth Karina 2 pont

Labancz Eszter 13, Tóth Janka 6, Hídvéghy-H. Noémi 3,  Erdélyi Nikoletta 2, Bajusz Eszter 1, Csákvári Enikő 1 pont

20.40

Eredményhirdetés

2. pálya

15.00

Gyulai Picik

-

Gyáli Amazonok

17-14 (6-4, 3-4, 8-6)

Maslenka Petra 8, Tömöri Brenda 7, Kaszaky Jetta 1, Tóth Anna 1 pont 

Sáhi Eszter 7, Balogh Nikol 5, Horváth Barbara 1, Bíró Eszter 1 pont

15.18

Gyulai Minik

-

Török Sascsibék

11-6 (0-0, 0-0, 0-0)

Pataki Panka 6, Nagy Zsófia 3, Szikora Bonita 2 pont

Szabó Enikő 5, Kácser Adrienn 1 pont

15.36

Gyáli Amazonok

-

Gyulai Minik

15-7 (6-4, 1-3, 8-0)

Sáhi Eszter 8, Balogh Nikol 4, Horváth Barbara 3 pont

Pataki Panka 3, Nagy Zsófia 2, Szikora Bonita 1, Ilyés Erzsébet 1 pont

15.54

Török Sascsibék

-

Gyulai Picik

4-2 (2-0, 0-2, 2-0)

Szabó Enikő 2, Takács Emili 2 pont

Maslenka Petra 1, Kisbalázs Izabella 1 pont 

16.12

Dobóverseny

16.30

Eredményhirdetés

16.48

Hajósi Kosárfonók

-

Török Sastojások

14-9 (4-2, 2-3, 8-4)

Ajtai Hanna 6, Barabás Anna 3, Kis Diána 3, Gunda Flóra 2 pont

Bodorlai Boglárka 3, Végső Dalma 3, Macher Renáta 2, Benke Adél 1 pont

17.06

Lázáros Manók

-

Hajósi Kosárfonók

21-42 (12-18, 3-4, 6-20)

Mód Boglárka 11, Szabó Nóra 5, Balog Boglárka 3, Csordás Glória 2 pont

Gunda Flóra 15, Barabás Anna 10, Ajtai Hanna 9, Kis Diána 6, Domokos Ramóna 1, Zágoni Abigél 1 pont

17.24

Török Sastojások

-

Lázáros Manók

27-5 (4-4, 1-1, 22-0)

Végső Dalma 8, Bodorlai Boglárka 6, Benke Adél 5, Árvay Zsófia 4, Macher Renáta 4 pont

Mód Boglárka 2, Szabó Nóra 2, Csordás Glória 1 pont

17.42

Török Sastojások

-

Hajósi Kosárfonók

17-27 (6-14, 3-3, 8-10)

Bodorlai Boglárka 7, Árvay Zsófia 5, Macher Renáta 3, Benke Adél 2 pont

Ajtai Hanna 10, Gunda Flóra 9, Barabás Anna 7, Zágoni Abigél 1 pont

18.00

Hajósi Kosárfonók

-

Lázáros Manók

36-11 (0-0, 0-0, 0-0)

Ajtai Hanna 17, Barabás Anna 8, Gunda Flóra 4, Domokos Ramóna 4, Zágoni Abigél 3 pont

Szabó Nóra 4, Kanyó Tamara 3, Mód Boglárka 2, Balog Boglárka 2 pont

18.18

Lázáros Manók

-

Török Sastojások

11-22 (4-14, 3-4, 4-4)

Szabó Nóra 5, Kanyó Tamara 3, Csordás Glória 2, Mód Boglárka 1 pont

Árvay Zsófia 9, Macher Renáta 5, Bodorlai Boglárka 4, Végső Dalma 3, Benke Adél 1 pont

18.30

Eredményhirdetés



"A"Gyulai Tigrisek Hajósi Delfinhajó Török Sasfiókák Gulner Pandák
1.Arnóth Karina2008. 1.Adrigán Alexa2008. 1.Bajusz Eszter2008. 1.Bálint Bianka2008.
2.Arnóth Szabina2008. 2.László Lívia2008. 2.Csákvári Enikő2008. 2.Felföldi Jázmin2008.
3.Béres Orsolya2008. 3.Magyari Szófia2008. 3.Erdélyi Nikoletta2008. 3.Szabó Luca2008.
4.Demeter Anna2008. 4.Mezei Virág2008. 4.Hidvéghy-Harangozó Noémi2008. 4.Szalkai Hanga2008.
5.Hersics Bettina2009. 5.Pekarek Boglárka2008. 5.Labancz Eszter2008. 5.Székely Dóra2008.
6.Nagy Regina 2009. 6.Turján Inez2008. 6.Szűcs Orsolya2008. 6.Szénási Júlia2008.
Edző:Lotharidesz Katalin 7.Ajtai Hanna2009. 7.Tóth Janka2008. 7.Varjú Petra2008.
    8.Barabás Anna2009. Edző: Herczeg Éva 8.Varjú Réka2008.
    9.Gunda Flóra2009.   9.Selmeci Melinda2009.
    10.Kis Diána2009.     Edző: Zsámboki Rita
    11.Széll Csenge2010.        
  Edző: Schneiker Ádám        
"B"Lázáros Manók Hajósi Kosárfonók Török Sastojások 
1.Balogh Boglárka2008. 1.Lakatos Kinga2008. 1.Árvay Zsófia2009. 
2.Szabó Nóra2008. 2.Ajtai Hanna2009. 2.Benke Adél2009. 
3.Kanyó Tamara2009. 3.Barabás Anna2009. 3.Bodorlai Boglárka2009. 
4.Mód Boglárka2009. 4.Gunda Flóra2009. 4.Macher Renáta2009. 
5.Csordás Glória2010. 5.Kis Diána2009. 5.Végső Dalma2009. 
Edző: Vörös-Hornyák Zsuzsanna 6.Ruzsa Nikolett2009. Edző: Herczeg Éva 
  7.Suba Alexandra2009.   
    8.Zágoni Abigél2009.   
    9.Széll Csenge2010.     
    10.Domokos Ramóna2011.     
    Edző:  Schneiker Ádám     
"C"Pán Cicák Gulner Panda Bocsok Kastélydombi Párducok Gyulai Manók 
1.Assenbrenner Anna2008. 1.Balogh Boglárka2010. 1.Bodó Emma2008. 1.Kiss Villő2008.
2.Assenbrenner Zita2009. 2.Habib Amina2010. 2.Maróti Szilvia2008. 2.Kornfeld fanni2009.
3.Halasi Abigél2008. 3.Székely Lilla2010. 3.Jezerniczky Lelle2009. 3.Kovács Adrienn2009.
4.Repka Anna 2009. 4.Tamássy Zoé2010. 4.Kiss Csenge2009. 4.Eindlein Gerda2010.
5.Szabó Petra2009. Edző: Zsámboki Rita 5.Mismás Kata2009. Edző: Lotharidesz Katalin  
6.Szarvas Fanni2009.   6.Petrányi Blanka2009.    
7.Szilágyi Dorka2009.   7.Bigus Nóra2010.    
8.Baranyai Jázmin2010.     Edző:  Husztiné Zentai Mária    
9.Baranyai Szonja2010.          
10.Morina Alina2010.          
Edző: Nickné Rohony Erzsébet        
   
"D"Gyulai Minik Gyulai Picik Gyáli Amazonok Török Sascsibék
1.Gyimesi Regina2010. 1.Kisbalázs Izabella2009. 1.Farkas Kinga2008. 1.Egri Tímea2009.
2.Pataki Panka2010. 2.Maslenka Petra2010. 2.Tóth Jázmin2008. 2.Kovács Boglárka2009.
3.Szikora Bonita2010. 3.Kaszaky Jetta2010. 3.Balogh Nikol2009. 3.Ruthner Johanna2009.
4.Bolló Hajnalka2011. 4.Schwáb Viktória2010. 4.Bíró Eszter2009. 4.Szabó Enikő2009.
5.Gomán Mercédesz2011. 5.Tömöri Brenda2010. 5.Endrődi Rebeka2009. 5.Tóth Leonetta2009.
6.Ilyés Erzsébet2011. 6.Tóth Anna2011. 6.Horváth Barbara2009. 6.Albrecht Kincső2010.
7.Nagy Zsófia2011. Edző:  Lotharidesz Katalin 7.Sáhi Eszter2009. 7.Kácser Adrienn2010.
Edző:  Lotharidesz Katalin   Edző: Sáhi László 8.Takács Emili2010.
        Edző: Herczeg Éva
"E"Török Sasbébik Lázáros Minik Gyáli ApródokKastélydombi Párduckölykök
1.Varga Barbara2009. 1.Szabó Laura2008. 1.Maczkó Laura2009.1.Bella Regina2009.
2.Darabos Bettina2010. 2.Veres Laura2008. 2.Zsoldos Luca2009.2.Szabó Liza2009.
3.Kuti Jázmin Anna2010. 3.Árki Adrienne2009. 3.Balogh Eszter2010.3.Szemán Lujza2009.
4.Udvardi Mira2010. 4.Gábor Manuéla2009. 4.Gagna Kamilla2010.4.Vidák Norina2010.
5.Bajusz Enikő2011. 5.Polach Júlia2010. 5.Simon Boglárka2010.5.Király Rebeka2010.
6.Szabó Kamilla2011. 6.Mező Dorka2010. 6.Domán Noémi2011.6.Ozoroczky Viktória2010.
7.Szalai Krisztina2011. 7.Papp Maja2010. 7.Kunkli Inez2011.7.Trostovszky Lea2010.
8.Szlávik Lili2011. 8.Sárosi Ildikó2010. Edző:  Sáhi László8.Szemán Alíz2012.
Edző: Herczeg ÉvaEdző: Vörös-Hornyák Zsuzsanna Edző:  Husztiné Zentai Mária