Bemutatkozás Vezetők, Edzők Edzések Helyszínek English Friss hírek
KezdőoldalCsapatainkIskolai bázisainkX. Törpilla Kupa1. forduló2. forduló3. forduló4. forduló5. forduló6. forduló7. forduló8. fordulóMini válogatottJátékvezetőknekSportetikaTanulmányi szabályozás50 órás közösségi szolgálatKéptárTörök KupaMKOSZ UP szabályokMKOSZ Fegyelmi SzabályzatUtánpótlás EB, VB 2005-tőlTAOSportpálya-vonalazásLinkek

7. forduló: 2018. április 6. (péntek) 15.00-20.20

"A" csoport

1.

Hajósi Delfinhajó

2.

Török Sasfiókák

3.

Gyulai Tigrisek

4.

Gulner Pandák

"B" csoport

"C" csoport

"D" csoport

"E" csoport

1.

Gyulai Manók

Pán Cicák

Gyulai Picik

Török Sasbébik

2.

Kastélydombi Párducok

Hajósi Kosárfonók

Gyulai Minik

Gyáli Apródok

3.

Lázáros Manók

Gulner Panda Bocsok

Gyáli Amazonok

Lázáros Minik

4.

Török Sascsibék

Kastélydombi P.kölykök

5.

Csontváry Kistigrisek

Csontváry Minitigrisek

 

1. pálya

15.00

Török Sasbébik

-

Gyáli Apródok

14-1 (6-0, 4-1, 4-0)

Szalai Krisztina 6, Szlávik Lili 3, Darabos Bettina 2, Bajusz Enikő 1, Szabó Kamilla 1, Kuti Jázmin 1 pont

Balogh Eszter 1 pont

15.18

Kastélydombi Párduckölykök

-

Csontváry Minitigrisek

4-12 (2-4, 0-2, 2-6)

Bella Regina 4 pont

Pátkai Zoé 6, Kardos Luca 3, Horváth Angéla 2, Makula Virginia 1 pont

15.36

Lázáros Minik

Török Sasbébik

6-12 (0-8, 0-2, 6-2)

Szabó Laura 4, Mező Dorka 2 pont

Darabos Bettina 4, Szalai Krisztina 4, Varga Barbara 3, Bajusz Enikő 1 pont

15.54

Gyáli Apródok

-

Kastélydombi Párduckölykök

13-2 (2-0, 3-2, 8-0)

Bodó Noémi 7, Zsoldos Luca 3, Gagna Kamilla 2, Simon Boglárka 1 pont

Király Rebeka 1, Trostovszky Lea 1 pont

16.12

Csontváry Minitigrisek

-

Lázáros Minik

5-3 (2-0, 1-1, 2-2)

Kardos Luca 4, Horty Dorottya 1 pont

Polach Júlia 2, Szabó Laura 1 pont

16.30

Sorverseny

16.48

Eredményhirdetés

17.06

Pán Cicák

Gulner Panda Bocsok

22-7 (6-6, 4-1, 12-0)

Assenbrenner Anna 7, Assenbrenner Zita 6, Szilágyi Dorka 5, Repka Anna 3, Szarvas Fanni 1 pont

Tamássy Zoé 6, Sztojka Lolita 1 pont

17.24

Hajósi Kosárfonók

-

Pán Cicák

20-20 (10-6, 2-4, 8-10)

Kiss Diána 6, Domokos Ramóna 5, Ajtai Hanna 4, Suba Alexandra 3, Széll Csenge 2 pont

Assenbrenner Anna 5, Szilágyi Dorka 5, Assenbrenner Zita 4, Repka Anna 3, Szarvas Fanni 2, Morina Alina 1 pont

17.42

Gulner Panda Bocsok

-

Hajósi Kosárfonók

5-29 (0-10, 1-5, 4-14)

Balogh Boglárka 4, Sztojka Lolita 1 pont

Kiss Diána 9, Ajtai Hanna 8, Széll Csenge 5, Domokos Ramóna 3, Suba Alexandra 3, Zágoni Abigél 1 pont

18.00

Dobóverseny

18.15

Sorverseny

18.30

Eredményhirdetés

18.45

Gyulai Tigrisek

-

Gulner Pandák

22-6 (6-5, 1-1, 15-0)

Demeter Anna 10, Nagy Regina 7, Arnóth Karina 3, Hersics Bettina 2 pont

Varjú Petra 3, Szénási Júlia 2, Felföldi Jázmin 1 pont

19.05

Török Sasfiókák

-

Hajósi Delfinhajó

22-18 (8-12, 4-2, 10-4)

Tóth Janka 8, Hídvéghy-H. Noémi 4, Bodorlai Boglárka 3, Szűcs Orsolya 2, Labancz Eszter 2, Bajusz Eszter 1, Csákvári Enikő 1, Macher Renáta 1 pont

Gunda Flóra 6, Kiss Diána 4, László Lívia 3, Adrigán Alexa 2, Barabás Anna 2, Turján Inez 1 pont

19.25

Hajósi Delfinhajó

-

Gulner Pandák

24-14 (14-4, 4-2, 6-8)

Adrigán Alexa 7, Gunda Flóra 4, Ajtai Hanna 4, Mezei Virág 3, László Lívia 3,  Barabás Anna 2, Magyari Szófia 1 pont

Szabó Luca 6, Selmeci Melinda 4, Szalkai Hanga 3, Szénási Júlia 1 pont

19.45

Gyulai Tigrisek

-

Török Sasfiókák

24-23 (0-0, 0-0, 0-0)

Nagy Regina 13, Arnóth Karina 7, Demeter Anna 2, Varga Renáta 1, Arnóth Szabina 1 pont

Labancz Eszter 9, Tóth Janka 4, Hídvéghy-H. Noémi 3, Szűcs Orsolya 3, Sáhi Eszter 2, Csákvári Enikő 1, Benke Adél 1 pont

20.05

Dobóverseny

20.20

Eredményhirdetés

2. pálya

15.00

Gyulai Picik

-

Csontváry Kisitigrisek

14-3 (6-2, 0-1, 8-0)

Szikora Bonita 6, Nagy Zsófia 4, Maslenka Petra 2, Schwáb Viktória 2 pont

Soltész Noa 3 pont

15.18

Gyulai Minik

-

Török Sascsibék

18-4 (2-2, 2-1, 14-1)

Sárközi Zsófia 8, Pataki Panka 7, Kaszaky Jetta 2, Gyimesi Regina 1 pont

Takács Emili 2, Egri Tímea 1, Szabó Enikő 1 pont

15.36

Gyáli Amazonok

Csontváry Kisitigrisek

17-8 (6-2, 1-2, 10-4)

Balogh Nikol 6, Sáhi Eszter 5, Domán Noémi 4, Bíró Tünde 2 pont

Heisz Petra 6, Németh Veronika 1, Soltész Noa 1 pont

15.54

Török Sascsibék

-

Gyulai Picik

8-7 (4-2, 2-3, 2-2)

Szabó Enikő 2, Ruthner Johanna 2, Takács Emili 2, Albrecht Kincső 1, Kácser Adrienn 1 pont

Szikora Bonita 5, Nagy Zsófia 1, Ilyés Erzsébet 1 pont

16.12

Gyulai Minik

-

Gyáli Amazonok

17-12 (6-4, 3-2, 8-6)

Pataki Panka 12, Kaszaky Jetta 2, Sárközi Zsófia 1, Bolló Hajnalka 1, Gyimesi Regina 1 pont

Sáhi Eszter 5, Farkas Kinga 4, Balogh Nikol 2, Bíró Tünde 1 pont

16.30

Sorverseny

16.48

Eredményhirdetés

17.06

Lázáros Manók

Gyulai Manók

6-17 (0-8, 2-3, 4-6)

Szabó Nóra 3, Balog Boglárka 3 pont

Kovács Adrienn 8, Kiss Villő 7, Szabó Jázmin 1,  Kornfeld Fanni 1 pont

17.24

Kastélydombi Párducok

-

Lázáros Manók

17-17 (6-6, 5-3, 6-8)

Petrányi Blanka 7, Kiss Csenge 4, Bodó Emma 3,  Mismás Kata 1, Maróti Szilvia 1, Szemán Lujza 1 pont 

Kanyó Tamara 5, Szabó Nóra 5, Csordás Glória 4, Balog Boglárka 3 pont

17.42

Gyulai Manók

-

Kastélydombi Párducok

12-14 (4-6, 2-4, 6-4)

Kiss Villő 6, Németh Gréta 3, Kovács Adrienn 2, Kornfeld Fanni 1 pont

Bodó Emma 4, Petrányi Blanka 4, Mismás Kata 3, Bigus Nóra 1, Szemán Lujza 1, Kiss Csenge 1 pont 

18.00

Dobóverseny

18.15

Sorverseny

18.30

Eredményhirdetés


"A"Hajósi DelfinhajóTörök SasfiókákGulner PandákGyulai Tigrisek
1.Adrigán Alexa2008.1.Bajusz Eszter2008.1.Bálint Bianka2008.1.Arnóth Karina2008.
2.László Lívia2008.2.Csákvári Enikő2008.2.Felföldi Jázmin2008.2.Arnóth Szabina2008.
3.Magyari Szófia2008.3.Hidvéghy-Harangozó Noémi2008.3.Szabó Luca2008.3.Demeter Anna2008.
4.Mezei Virág2008.4.Kovács Boglárka2008.4.Szalkai Hanga2008.4.Varga Renáta2008.
5.Pekarek Boglárka2008.5.Labancz Eszter2008.5.Székely Dóra2008.5.Hersics Bettina2008.
6.Turján Inez2008.6.Szűcs Orsolya2008.6.Szénási Júlia2008.6.Nagy Regina 2009.
7.Ajtai Hanna2009.7.Tóth Janka2008.7.Varjú Petra2008.Edző: Lotharidesz Katalin
8.Barabás Anna2009.8.Árvay Zsófia2009.8.Selmeci Melinda2009.   
9.Gunda Flóra2009.9.Benke Adél2009.Edző: Zsámboki Rita   
10.Kis Diána2009.10.Bodorlai Boglárka2009.      
Edző: Schneiker Ádám11.Macher Renáta2009.      
   12.Sáhi Eszter2009.  
   Edző: Herczeg Éva      
 
"B"Lázáros Manók Gyulai Manók Kastélydombi Párducok
1.Balogh Boglárka2008.1.Kiss Villő2008.1.Bodó Emma2008.
2.Szabó Nóra2008.2.Kornfeld Fanni2009.2.Maróti Szilvia2008.
3.Kanyó Tamara2009.3.Kovács Adrienn2009.3.Jezerniczky Lelle2009.
4.Csordás Glória2010.4.Szabó Jázmin2009.4.Kiss Csenge2009.
Edző: Vörös-Hornyák Zsuzsanna5.Németh Gréta2010.5.Mismás Kata2009.
 Edző: Lotharidesz Katalin6.Petrányi Blanka2009.
      7.Szemán Lujza2009.
      8.Bigus Nóra2010.
      Edző:  Husztiné Zentai Mária 
"C"Pán CicákGulner Panda BocsokHajósi Kosárfonók
1.Assenbrenner Anna2008.1.Balogh Boglárka2010.1.Ajtai Hanna2009.
2.Assenbrenner Zita2009.2.Ploveczki Viktória2010.2.Kis Diána2009.
3.Repka Anna 2009.3.Székely Lilla2010.3.Ruzsa Nikolett2009.
4.Szabó Petra2009.4.Tamássy Zoé2010.4.Suba Alexandra2009.
5.Szarvas Fanni2009.5.Sztojka Lolita2010.5.Zágoni Abigél2009.
6.Szilágyi Dorka2009.6.Miklós Amira2010.6.Széll Csenge2010.
7.Morina Alina2010.Edző: Zsámboki Rita7.Domokos Ramóna2011.
Edző: Nickné Rohony Erzsébet   Edző:  Schneiker Ádám
"D"Gyulai MinikGyáli AmazonokTörök SascsibékCsontváry Kisitigrisek
1.Kisbalázs Izabella2009.1.Farkas Kinga2008.1.Egri Tímea2009.1.Haáz Brenda2010.
2.Gyimesi Regina2010.2.Balogh Nikol2009.2.Kovács Boglárka2009.2.Heisz Petra2010.
3.Kaszaky Jetta2010.3.Bíró Eszter2009.3.Ruthner Johanna2009.3.Kovács-Bartus Larina2010.
4.Pataki Panka2010.4.Horváth Barbara2009.4.Szabó Enikő2009.4.Németh Veronika2010.
5.Tömöri Brenda2010.5.Sáhi Eszter2009.5.Tóth Leonetta2009.5.Szinay Anna Dóra2010.
6.Bolló Hajnalka2011.6.Domán Noémi2011.6.Albrecht Kincső2010.6.Soltész Noa2011.
7.Gomán Mercédesz2011.Edző: Sáhi László7.Kácser Adrienn2010.Edző: Bessenyei Emese
8.Sárközi Zsófia2011. 8.Takács Emili2010. 
Edző:  Lotharidesz Katalin Edző: Herczeg Éva   
Gyulai Picik
1.Maslenka Petra2010.
2.Schwáb Viktória2010.
3.Szikora Bonita2010.
4.Ilyés Erzsébet2011.
5.Nagy Zsófia2011.
Edző:  Lotharidesz Katalin
"E"Török SasbébikLázáros MinikKastélydombi PárduckölykökGyáli Apródok
1.Varga Barbara2009.1.Szabó Laura2008.1.Bella Regina2009.1.Bodó Noémi2009.
2.Darabos Bettina2010.2.Veres Laura2008.2.Szabó Liza2009.2.Zsoldos Luca2009.
3.Kuti Jázmin Anna2010.3.Gábor Manuéla2009.3.Vidák Norina2010.3.Balogh Eszter2010.
4.Udvardi Mira2010.4.Polach Júlia2010.4.Király Rebeka2010.4.Gagna Kamilla2010.
5.Bajusz Enikő2011.5.Mező Dorka2010.5.Ozoroczky Viktória2010.5.Simon Boglárka2010.
6.Szabó Kamilla2011.6.Monori Luca2010.6.Trostovszky Lea2010.6.Kunkli Inez2011.
7.Szalai Krisztina2011.7.Sárosi Ildikó2010.7.Szemán Alíz2012.Edző:  Sáhi László
8.Szlávik Lili2011.Edző: Vörös-Hornyák ZsuzsannaEdző:  Husztiné Zentai Mária 
Edző: Herczeg Éva     
Csontváry Miniitigrisek
1.Horty Dorottya2010.
2.Horváth Angéla2010.
3.Jámpa Imola2010.
4.Kardos Luca2010.
5.Makula Virginia2010.
6.Pátkai Zoé2010.
7.Tóth Luca2010.
Edző: Bessenyei Emese