Bemutatkozás Vezetők, Edzők Edzések Helyszínek English Friss hírek
KezdőoldalCsapatainkIskolai bázisainkX. Törpilla Kupa1. forduló2. forduló3. forduló4. forduló5. forduló6. forduló7. forduló8. fordulóMini válogatottJátékvezetőknekSportetikaTanulmányi szabályozás50 órás közösségi szolgálatKéptárTörök KupaMKOSZ UP szabályokMKOSZ Fegyelmi SzabályzatUtánpótlás EB, VB 2005-tőlTAOSportpálya-vonalazásLinkek

8. forduló: 2018. május 11. (péntek) 15.00-20.40

"A" csoport

"B" csoport

1.

Hajósi Delfinhajó

Gyulai Manók

2.

Török Sasfiókák

Gulner Pandák

3.

Gyulai Tigrisek

Pán Cicák

4.

Török Sastojások-Lázáros Manók

Hajósi Kosárfonók

"C" csoport

"D" csoport

1.

Gyulai Picik

Török Sasbébik

2.

Gyulai Minik

Gyáli Apródok

3.

Gyáli Amazonok

Lázáros Minik

4.

Török Sascsibék

Csontváry Minitigrisek

5.

Csontváry Kistigrisek

Kastélydombi Párduckölykök

6.

Gulner Panda Bocsok


1. pálya

15.00

Török Sasbébik

-

Lázáros Minik

9-10 (6-4, 1-2, 2-4)

Darabos Bettina 7, Kuti Jázmin 2 pont

Árki Adrienne 4, Gábor Manuéla 3, Szabó Laura 2, Polach Júlia 1 pont

15.18

Gyáli Apródok

-

Kastélydombi Párduckölykök

3-5 (2-2, 1-1, 0-2)

Bodó Noémi 2, Tóth Jázmin 1 pont

Szemán Alíz 3, Vidák Norina 2 pont

15.36

Csontváry Minitigrisek

-

Lázáros Minik

7-10 (4-4, 1-4, 2-2)

Horty Dorottya 2, Tóth Luca 2, Pátkai Zoé 2, Szinay Anna 1 pont

Szabó Laura 5, Árki Adrienne 3, Mező Dorka 1, Polach Júlia 1 pont

15.54

Kastélydombi Párduckölykök

-

Török Sasbébik

8-18 (6-4, 0-4, 2-10)

Jezerniczky Lelle 4, Szemán Alíz 2, Vidák Norina 2 pont

Darabos Bettina 15, Szlávik Lili 1, Szalai Krisztina 1, Kuti Jázmin 1 pont

16.12

Csontváry Minitigrisek

-

Gyáli Apródok

14-8 (2-2, 4-2, 8-4)

Horty Dorottya 5, Horváth Angéla 3, Makula Virginia 3, Tóth Luca 2, Pátkai Zoé 1 pont 

Maczkó Laura 2, Zsoldos Luca 2, Kunkli Inez 2, Bodó Noémi 1, Tóth Jázmin 1 pont

16.50

Eredményhirdetés

17.00

Díjátadások

17.10

1999-2000-2001-es játékososaink bemutatása

17.30

2001-2002-2003-as születésüek

-

Gyulai Tigrisek

32-42 (14-20, 18-22)

Wentzel Nóra 12, Szopka Rebeka 6, Hoffmann Hanna 6, Szilvási Kincső 4, Szücs Anna 2, Dernesch Fanni 2 pont

Arnóth Szabina 10, Hersics Bettina 10, Demeter Anna 10, Nagy Regina 6, Béres Orsolya 6 pont

17.55

Török Sastojások-Lázáros Manók

-

2001-2002-2003-as születésüek

34-26 (20-16, 14-10)

Bodorlai Boglárka 8, Macher Renáta 6, Sáhi Eszter 6, Mód Boglárka 6, Szabó Nóra 4, Csordás Glória 2, Kanyó Tamara 2 pont

Szopka Rebeka 6, Wentzel Nóra 4, Szilvási Kincső 4, Szücs Anna 4, Dernesch Fanni 4, Egri Vivien 4 pont

18.15

Testnevelők, Volt Törpillás játékosok mérkőzése egész pályán

18.30

Dobóverseny (B csoport tagjai a volt Törpillásokkal)

18.45

Pán Cicák

-

Hajósi Kosárfonók

20-27 (8-10, 6-5, 6-12)

Assenbrenner Zita 5, Assenbrenner Anna 4, Halasi Abigél 3, Szarvas Fanni 3, Szabó Petra 2, Baranyi Jázmin 1, Repka Anna 1, Szajkó Aida 1 pont

Gunda Flóra 11, Barabás Anna 9, Zágoni Abigél 3, Domokos Ramóna 3, Széll Csenge 1 pont

19.03

Gyulai Manók

-

Gulner Pandák

8-19 (6-10, 0-5, 2-4)

Kiss Villő 4, Eindlein Gerda 2, Kornfeld Fanni 2 pont

Szalkai Hanga 9, Varjú Petra 3, Bálint Bianka 2, Szabó Luca 2, Varjú Réka 1, Felföldi Jázmin 1, Szénási Júlia 1 pont

19.21

Hajósi Kosárfonók

-

Gyulai Manók

12-10 (6-4, 2-2, 4-4)

Barabás Anna 5, Széll Csenge 4, Zágoni Abigél 2, Gunda Flóra 1 pont

Kiss Villő 5, Eindlein Gerda 2, Kornfeld Fanni 2, Németh Gréta 1 pont

19.39

Hajósi Kosárfonók

-

Gulner Pandák

25-15 (10-6, 3-3, 12-6)

Barabás Anna 12, Gunda Flóra 5, Domokos Ramóna 4, Suba Alexandra 2, Széll Csenge 1, Zágoni Abigél 1 pont

Bálint Bianka 4, Székely Dóra 3, Varjú Réka 2, Szalkai Hanga 2, Selmeci Melinda 2, Szénási Júlia 1, Varjú Petra 1 pont

19.57

Gyulai Manók

-

Pán Cicák

11-19 (8-16, 1-1, 2-2)

Kornfeld Fanni 4, Németh Gréta 4, Szabó Jázmin 2, Eindlein Gerda 1 pont

Assenbrenner Anna 4, Halasi Abigél 4, Morina Alina 2, Szabó Petra 2,  Szarvas Fanni 2, Szajkó Aida 2, Baranyi Jázmin 2,  Szilágyi Dorka 1 pont

20.15

Gulner Pandák

-

Pán Cicák

33-11 (22-6, 3-5, 8-0)

Bálint Bianka 11, Selmeci Melinda 7, Szabó Luca 4, Varjú Réka 2, Felföldi Jázmin 2, Szénási Júlia 2, Varjú Petra 2, Székely Dóra 2, Szalkai Hanga 1 pont

Assenbrenner Anna 4, Morina Alina 2, Assenbrenner Zita 1, Halasi Abigél 1, Szilágyi Dorka 1, Szabó Petra 1, Szarvas Fanni 1 pont

2. pálya

15.00

Gyulai Minik

-

Csontváry Kistigrisek

6-13 (0-6, 2-3, 4-4)

Sárközi Zsófia 4, Gyimesi Regina 1, Gomán Mercédesz 1 pont

Heisz Petra 5, Németh Veronika 4, Soltész Noa 2, Kardos Luca 1, Jámpa Imola 1 pont

15.18

Török Sascsibék

-

Gulner Panda Bocsok

23-3 (8-2, 3-1, 12-0)

Takács Emili 8, Szabó Enikő 5, Kácser Adrienn 4, Ruthner Johanna 3, Egri Tímea 2, Kovács Boglárka 1 pont

Tamássy Zoé 2, Sallai-Balogh Boglárka 1 pont

15.36

Gyulai Picik

-

Gyáli Amazonok

13-7 (10-4, 3-1, 0-2)

Tömöri Brenda 7, Szikora Bonita 2, Schwáb Viktória 2, Nagy Zsófia 1, Fernandez-Kis Emma 1 pont

Sáhi Eszter 6, Horváth Barbara 1 pont

15.54

Csontváry Kistigrisek

-

Gulner Panda Bocsok

20-3 (8-2, 2-1, 10-0)

Heisz Petra 10, Kardos Luca 6, Soltész Noa 3, Jámpa Imola 1 pont

Sztojka Lolita 2, Székely Lilla 1 pont

16.12

Török Sascsibék

-

Gyulai Picik

8-13 (4-4, 2-3, 2-6)

Takács Emili 5, Ruthner Johanna 3 pont

Tömöri Brenda 10, Maslenka Petra 1, Szikora Bonita 1, Nagy Zsófia 1 pont

16.30

Gyáli Amazonok

-

Gyulai Minik

15-9 (4-4, 3-5, 8-0)

Sáhi Eszter 8, Bíró Tünde 3, Horváth Barbara 2, Endrődi Rebeka 1, Domán Noémi 1 pont

Pataki Panka 3, Sárközi Zsófia 3, Kisbalázs Izabella 1, Gomán Mercédesz 1, Maslenka Petra 1 pont

16.50

Eredményhirdetés

17.00

Díjátadások

17.10

2001-2002-2003-es játékososaink bemutatása

17.30

Hajósi Delfinhajó

-

1999-2000-2001-as születésüek

30-24 (18-18, 12-6)

Barabás Anna 8, Kiss Diána 6, Adrigán Alexa 6, Mezei Virág 6, Ajtai Hanna 2, Gunda Flóra 2 pont

Károlyi Liila 6, Sváb Auguszta 6, Kása Tímea 4, Somogyi Viktória 4, Strausz Lili 2, Wentzel Hanna 2 pont

17.55

1999-2000-2001-as születésüek

-

Török Sasfiókák

16-34 (8-16, 8-18)

Károlyi Liila 4, Kása Tímea 4, Strausz Lili 4, Sváb Auguszta 2, Somogyi Viktória 2 pont

Bajusz Eszter 12, Tóth Janka 8, Árvay Zsófia 6, Hídvéghy-Harangozó Noémi 4, Csákvári Enkő 2, Szűcs Orsolya 2 pont

18.15

Testnevelők, Volt Törpillás játékosok mérkőzése egész pályán

18.30

Dobóverseny (B csoport tagjai a volt Törpillásokkal)

18.45

Gyulai Tigrisek

-

Török Sastojások-Lázáros Manók

42-23 (26-6, 4-3, 12-14)

Demeter Anna 17, Nagy Regina 8, Arnóth Karina 6,  Arnóth Szabina 3, Varga Renáta 3, Béres Orsolya 3, Hersics Bettina 2 pont

Sáhi Eszter 8, Macher Renáta 5, Mód Boglárka 4, Bodorlai Boglárka 3, Csordás Glória 2, Kanyó Tamara 1 pont

19.03

Hajósi Delfinhajó

-

Török Sasfiókák

14-23 (8-8, 4-5, 2-10)

Kiss Diána 4, Ajtai Hanna 3, Pekarek Boglárka 3, Barabás Anna 2, László Lívia 1, Gunda Flóra 1 pont

Tóth Janka 5, Labancz Eszter 5, Szűcs Orsolya 5,   Hídvéghy-Harangozó Noémi 2, Csákvári Enikő 2, Végső Dalma 2, Árvay Zsófia 1, Bajusz Eszter 1 pont

19.21

Török Sastojások-Lázáros Manók

-

Hajósi Delfinhajó

20-23 (4-8, 6-5, 10-10)

Bodorlai Boglárka 7, Macher Renáta 5, Mód Boglárka 3, Sáhi Eszter 2, Csordás Glória 1, Szabó Nóra 1, Balog Boglárka 1 pont

Ajtai Hanna 9, Adrigán Alexa 5, Pekarek Boglárka 5, Kiss Diána 3, Magyari Szófia 1, pont

19.39

Gyulai Tigrisek

-

Török Sasfiókák

8-18 (4-6, 2-4, 2-8)

Nagy Regina 2, Demeter Anna 2, Hersics Bettina 2, Arnóth Karina 1, Arnóth Szabina 1 pont

Hídvéghy-Harangozó Noémi 7, Labancz Eszter 4, Tóth Janka 3, Budai Vera 3, Bajusz Eszter 1 pont

19.57

Török Sastojások-Lázáros Manók

-

Török Sasfiókák

8-30 (2-20, 2-4, 4-6)

Macher Renáta 3, Sáhi Eszter 2, Mód Boglárka 2, Kanyó Tamara 1 pont

Tóth Janka 8, Labancz Eszter 7, Árvay Zsófia 7, Szűcs Orsolya 6,  Bajusz Eszter 1, Csákvári Enikő 1 pont

20.15

Gyulai Tigrisek

-

Hajósi Delfinhajó

5-19 (2-10, 1-7, 2-2)

Nagy Regina 2, Demeter Anna 2, Arnóth Karina 1 pont

Gunda Flóra 8, Barabás Anna 3, Pekarek Boglárka 2, Adrigán Alexa 1, László Lívia 1, Turján Inez 1, Magyari Szófia 1, Ajtai Hanna 1, Kiss Diána 1 pont


"A"Hajósi DelfinhajóTörök SasfiókákGyulai TigrisekTörök Sastojások-Lázáros Manók
1.Adrigán Alexa2008.1.Bajusz Eszter2008.1.Arnóth Karina2008.1.Balogh Boglárka2008.
2.László Lívia2008.2.Budai Vera2008.2.Arnóth Szabina2008.2.Bodó Emma2008.
3.Magyari Szófia2008.3.Csákvári Enikő2008.3.Béres Orsolya2008.3.Szabó Nóra2008.
4.Mezei Virág2008.4.Erdélyi Nikoletta2008.4.Hersics Bettina2009.4.Benke Adél2009.
5.Pekarek Boglárka2008.5.Hidvéghy-H. Noémi2008.5.Demeter Anna2008.5.Bodorlai Boglárka2009.
6.Turján Inez2008.6.Kovács Boglárka2008.6.Varga Renáta2008.6.Kanyó Tamara2009.
7.Ajtai Hanna2009.7.Labancz Eszter2008.7.Nagy Regina 2009.7.Macher Renáta2009.
8.Barabás Anna2009.8.Szűcs Orsolya2008.Edző: Lotharidesz Katalin8.Mód Boglárka2009.
9.Gunda Flóra2009.9.Tóth Janka2008.   9.Sáhi Eszter2009.
10.Kis Diána2009.10.Árvay Zsófia2009.   10.Csordás Glória2010.
Edző: Schneiker Ádám11.Végső Dalma2009.   Edző: Nickné Rohony Erzsébet
   Edző: Herczeg Éva    
"B"Pán CicákHajósi KosárfonókGyulai Manók Gulner Pandák
1.Assenbrenner Anna2009.1.Barabás Anna2009.1.Kiss Villő2008.1.Bálint Bianka2008.
2.Assenbrenner Zita2009.2.Gunda Flóra2009.2.Kornfeld Fanni2009.2.Felföldi Jázmin2008.
3.Halasi Abigél2009.3.Suba Alexandra2009.3.Kovács Adrienn2009.3.Szabó Luca2008.
4.Repka Anna 2009.4.Zágoni Abigél2009.4.Szabó Jázmin2009.4.Szalkai Hanga2008.
5.Szabó Petra2009.5.Széll Csenge2010.5.Eindlein Gerda2010.5.Székely Dóra2008.
6.Szarvas Fanni2009.6.Domokos Ramóna2011.6.Németh Gréta2010.6.Szénási Júlia2008.
7.Szilágyi Dorka2009.Edző:  Schneiker ÁdámEdző: Lotharidesz Katalin7.Varjú Petra2008.
8.Morina Alina2010.    8.Varjú Réka2008.
9.Baranyi Jázmin2010.    9.Selmeci Melinda2009.
10.Baranyi Szonja2010.      Edző: Zsámboki Rita
Edző: Nickné Rohony Erzsébet         
"C"Gyulai MinikCsontváry KisitigrisekTörök SascsibékGulner Panda Bocsok
1.Kisbalázs Izabella2009.1.Heisz Petra2010.1.Egri Tímea2009.1.Balogh Boglárka2010.
2.Gyimesi Regina2010.2.Jámpa Imola2010.2.Kovács Boglárka2009.2.Miklós Amira2010.
3.Maslenka Petra2010.3.Kardos Luca2010.3.Ruthner Johanna2009.3.Ploveczki Viktória2010.
4.Pataki Panka2010.4.Kovács-Bartus Larina2010.4.Szabó Enikő2009.4.Sallai-Balogh Boglárka2010.
5.Bolló Hajnalka2011.5.Németh Veronika2010.5.Tóth Leonetta2009.5.Székely Lilla2010.
6.Gomán Mercédesz2011.6.Soltész Noa2011.6.Albrecht Kincső2010.6.Sztojka Lolita2010.
7.Sárközi Zsófia2011.Edző: Bessenyei Emese7.Kácser Adrienn2010.7.Tamássy Zoé2010.
Edző:  Lotharidesz Katalin 8.Takács Emili2010.Edző: Zsámboki Rita
      Edző: Herczeg Éva   
Gyulai PicikGyáli Amazonok
1.Fernandez-Kis Emma2010.1.Farkas Kinga2008.
2.Maslenka Petra2010.2.Bíró Tünde2009.
3.Schwáb Viktória2010.3.Endrődi Rebeka2009.
4.Szikora Bonita2010.4.Horváth Barbara2009.
5.Tömöri Brenda2010.5.Sáhi Eszter2009.
6.Nagy Zsófia2011.6.Domán Noémi2011.
7.Tóth Anna2011.Edző: Sáhi László
Edző:  Lotharidesz Katalin 
"D"Török SasbébikGyáli ApródokLázáros MinikCsontváry Minitigrisek
1.Varga Barbara2009.1.Bodó Noémi2009.1.Szabó Laura2008.1.Haáz Brenda2010.
2.Darabos Bettina2010.2.Maczkó Laura2009.2.Árki Adrienn2009.2.Horty Dorottya2010.
3.Kuti Jázmin Anna2010.3.Tóth Jázmin2009.3.Gábor Manuéla2009.3.Horváth Angéla2010.
4.Udvardi Mira2010.4.Zsoldos Luca2009.4.Mező Dorka2010.4.Makula Virginia2010.
5.Bajusz Enikő2011.5.Balogh Eszter2010.5.Monori Luca2010.5.Pátkai Zoé2010.
6.Szabó Kamilla2011.6.Gagna Kamilla2010.6.Pap Maya2010.6.Szinay Anna2010.
7.Szalai Krisztina2011.7.Kunkli Inez2011.7.Polach Júlia2010.7.Tóth Luca2010.
8.Szlávik Lili2011.Edző:  Sáhi LászlóEdző: Vörös-Hornyák ZsuzsannaEdző: Bessenyei Emese
Edző: Herczeg Éva       
Kastélydombi Párduckölykök
1.Jezerniczky Lelle2009.
2.Ozoroczky Viktória2010.
3.Vidák Norina2010.
4.Szemán Alíz2012.
Edző:  Husztiné Zentai Mária