Bemutatkozás Vezetők, Edzők Edzések Helyszínek English Friss hírek
KezdőoldalCsapatainkIskolai bázisainkXI. Törpilla Kupa1. forduló2. forduló3. fordulóMini válogatottJátékvezetőknekSportetikaTanulmányi szabályozás50 órás közösségi szolgálatKéptárTörök KupaMKOSZ UP szabályokMKOSZ Fegyelmi SzabályzatUtánpótlás EB, VB 2005-tőlTAOSportpálya-vonalazásLinkek

1. forduló: 2018. október 12. (péntek) 15.00-20.00

"A" csoport

"B" csoport

1.

Gyulai Tigrisek

Gulner Pandák

2.

Kastélydombi Párducok

Lázáros Manók

3.

Török Sasfiókák

Gyáli Amazonok

4.

Hajósi Delfinhajó

Török Sastojások - Pán Cicák

5.

Gyulai Manók

"C" csoport

"D" csoport

1.

Csontváry Nagytigrisek

Gyulai Minik

2.

Kastélydombi Párduckölykök

Kastélydombi Párducbébik

3.

Lázáros Minik

Csontváry Minitigrisek

4.

Gyulai Picik

Gyáli Apródok

5.

Hajósi Őzikék

Hajósi Kosárfonók

6.

Csontváry Kistigrisek

Török Sascsibék



1. pálya

2. pálya

15.00

Gyulai Minik

-

Kastélydombi Párducbébik

15.00

Csontváry Kistigrisek

-

Lázáros Minik

15.18

Csontváry Minitigrisek

-

Gyáli Apródok

15.18

Hajósi Őzikék

-

Gyulai Picik

15.36

Hajósi Kosárfonók

-

Török Sascsibék

15.36

Kastélydombi Párduckölykök

-

Csontváry Kistigrisek

15.54

Gyulai Minik

-

Csontváry Minitigrisek

15.54

Lázáros Minik

-

Kastélydombi Párduckölykök

16.12

Kastélydombi Párducbébik

-

Hajósi Kosárfonók

16.12

Gyulai Picik

-

Csontváry Nagytigrisek

16.30

Török Sascsibék

-

Gyáli Apródok

16.30

Csontváry Nagytigrisek

-

Hajósi Őzikék

16.50

Sorverseny "D" csoportnak

16.50

Sorverseny "C" csoportnak

17.10

180 fős csapatkép készítése

17.10

180 fős csapatkép készítése

17.50

Eredményhirdetés

17.50

Eredményhirdetés

18.00

Gulner Pandák

-

Lázáros Manók

18.00

Szünet

18.18

Gyáli Amazonok

-

Török Sastojások-Pán Cicák

18.18

Gyulai Tigrisek

-

Török Sasfiókák

18.36

Gyulai Manók

-

Lázáros Manók

18.36

Kastélydombi Párducok

-

Hajósi Delfinhajó

18.54

Gulner Pandák

-

Gyáli Amazonok

18.54

Hajósi Delfinhajó

-

Gyulai Tigrisek

19.12

Török Sastojások-Pán Cicák

-

Gyulai Manók

19.12

Török Sasfiókák

-

Kastélydombi Párducok

19.30

Dobóverseny "B" csoportnak

19.30

Dobóverseny "A" csoportnak

19.50

Eredményhirdetés

19.50

Eredményhirdetés