Bemutatkozás Vezetők, Edzők Edzések Helyszínek English Friss hírek
KezdőoldalCsapatainkIskolai bázisainkXI. Törpilla Kupa1. forduló2. forduló3. fordulóMini válogatottJátékvezetőknekSportetikaTanulmányi szabályozás50 órás közösségi szolgálatKéptárTörök KupaMKOSZ UP szabályokMKOSZ Fegyelmi SzabályzatUtánpótlás EB, VB 2005-tőlTAOSportpálya-vonalazásLinkek

2. forduló: 2018. november 9. (péntek) 15.00-20.10

"A" csoport

"B" csoport

"C" csoport

"D" csoport

1.

Hajósi Delfinhajó

Lázáros Manók

Gyulai Manók

Kastélydombi Párduckölykök

2.

Török Sasfiókák

Török Sastojások-Pán Cicák

Gyáli Amazonok

Csontváry Nagytigrisek

3.

Gyulai Tigrisek

Kastélydombi Párducok

Hajósi Őzikék

Lázáros Minik

Csontváry Kistigrisek

"E" csoport

"F" csoport

1.

Hajósi Kosárfonók

Kastélydombi Párducbébik

2.

Török Sascsibék

Csontváry Minitigrisek

3.

Táncsics 2.osztály

Táncsics 1. osztály

4.

Gyulai Picik

Gyáli Apródok

5.

Gulner Pandák

Gyulai Minik

 

 



1. pálya

2. pálya

15.00

Gyáli Apródok

-

Gyulai Minik

15.00

Török Sascsibék

-

Hajósi Kosárfonók

15.18

Kastélydombi Párducbébik

-

Táncsics 1.osztály

15.18

Gyulai Picik

-

Gulner Pandák

15.36

Csontváry Minitigrisek

-

Gyáli Apródok

15.36

Hajósi Kosárfonók

-

Táncsics 2.osztály

15.54

Gyulai Minik

-

Kastélydombi Párducbébik

15.54

Táncsics 2.osztály

-

Gulner Pandák

16.12

Táncsics 1.osztály

-

Csontváry Minitigrisek

16.12

Török Sascsibék

-

Gyulai Picik

16.30

Sorverseny "F"csoportnak

16.30

Sorverseny "E"csoportnak

16.48

Eredményhirdetés

16.50

Eredményhirdetés

17.00

Csontváry Kistigrisek

-

Lázáros Minik

17.00

Gyulai Manók

-

Hajósi Őzikék

17.18

Lázáros Manók

-

Török Sastojások - Pán Cicák

17.18

Csontváry Nagytigrisek

-

Kastélydombi Párduckölykök

17.36

Lázáros Minik

-

Csontváry Nagytigrisek

17.36

Hajósi Őzikék

-

Gyáli Amazonok

17.54

Kastélydombi Párducok

-

Lázáros Manók

17.54

Gyáli Amazonok

-

Gyulai Manók

18.12

Török Sastojások-Pán Cicák

-

Kastélydombi Párducok

18.12

Kastélydombi Párduckölykök

-

Csontváry Kistigrisek

18.30

Sorverseny ("B"csoport+Gyáli Amazonok, Gyulai Manók)

18.30

Sorverseny ("D"csoport+Hajósi Őzikék)

18.45

Eredményhirdetés

18.45

Eredményhirdetés

Egész pálya

19.00

Gyulai Tigrisek

-

Török Sasfiókák

19.20

Török Sasfiókák

-

Hajósi Delfinhajó

19.40

Hajósi Delfinhajó

-

Gyulai Tigrisek

20.00

Dobóverseny

20.10

Eredményhirdetés