Bemutatkozás Vezetők, Edzők Edzések Helyszínek English Friss hírek
KezdőoldalCsapatainkIskolai bázisainkXI. Törpilla Kupa1. forduló2. forduló3. fordulóMini válogatottJátékvezetőknekSportetikaTanulmányi szabályozás50 órás közösségi szolgálatKéptárTörök KupaMKOSZ UP szabályokMKOSZ Fegyelmi SzabályzatUtánpótlás EB, VB 2005-tőlTAOSportpálya-vonalazásLinkek

3. forduló: 2018. december 7. (péntek) 15.00-20.00

"A" csoport

"B" csoport

"C" csoport

1.

Hajósi Delfinhajó

Csontváry Nagytigrisek

Gyáli Amazonok

2.

Török Sasfiókák

Gyulai Manók

Török Sastojások

3.

Gyulai Tigrisek

Hajósi Őzikék

Lázáros Minik

4.

Lázáros Csillagok-Pán Cicák

"D" csoport

"E" csoport

1.

Hajósi Kosárfonók

Török Sascsibék

2.

Kastélydombi Párduckölykök

Gyáli Apródok

3.

Gulner Pandák

Gyulai Minik

3.

Csontváry Kistigrisek

Kastélydombi Párducbébik

4.

Gyulai Picik

Csontváry Minitigrisek

 



1. pálya

2. pálya

15.00

Kastélydombi Párducbébik

-

Csontváry Minitigrisek

15.00

Gulner Pandák

-

Hajósi Kosárfonók

15.18

Török Sascsibék

-

Gyulai Minik

15.18

Kastélydombi Párduckölykök

-

Csontváry Kistigrisek

15.36

Gyáli Apródok

-

Kastélydombi Párducbébik

15.36

Hajósi Kosárfonók

-

Gyulai Picik

15.54

Csontváry Minitigrisek

-

Török Sascsibék

15.54

Gyulai Picik

-

Kastélydombi Párduckölykök

16.12

Gyulai Minik

-

Gyáli Apródok

16.12

Csontváry Kistigrisek

-

Gulner Pandák

16.30

Sorverseny "E" csoportnak

16.30

Sorverseny "D" csoportnak

16.48

Eredményhirdetés

16.48

Eredményhirdetés

17.06

Gyáli Amazonok

-

Török Sastojások

17.06

Csontváry Nagytigrisek

-

Gyulai Manók

17.24

Török Sastojások

-

Lázáros Minik

17.24

Hajósi Őzikék

-

Csontváry Nagytigrisek

17.42

Lázáros Minik 

-

Gyáli Amazonok

17.42

Gyulai Manók

-

Hajósi Őzikék

18.00

Dobóverseny

18.00

Dobóverseny

18.10

Sorverseny

18.10

Sorverseny

18.25

Eredményhirdetés

18.25

Eredményhirdetés

Egész pályán

18.35

Gyulai Tigrisek

-

Török Sasfiókák

18.55

Lázáros Csillagok-Pán Cicák

-

Hajósi Delfinhajó

19.15

Hajósi Delfinhajó

-

Gyulai Tigrisek

19.35

Török Sasfiókák

-

Lázáros Csillagok-Pán Cicák

20.00

Eredményhirdetés